Vyhledávaní
Giti celoroční

Celoroční pneu Giti: Směsi vyvinuté v Německu poskytnou výborné jízdní vlastnosti po celý rok 

Hledáte celoroční pneumatiky, které vás nezradí při jízdě na suchu, mokru, ani sněhu? Zároveň nechcete, aby vás pneumatiky vyšly příliš draho? Celoroční pneumatiky Giti vás rozhodně nezklamou. „Celoročky“ značky Giti se řadí k vyšší střední třídě pneu a jsou vyvíjeny v Německu.  Za velmi příznivou cenu získáte kvalitu, spolehlivost a bezpečnost pro celoroční provoz.Giti – pneu pro silnici, terén i závodní dráhu 

Značka Giti je synonymem pro cenově dostupné pneumatiky vyšší střední třídy v té nejvyšší kvalitě. Sídlo společnosti Giti Group se nachází v Singapuru, její kořeny sahají až do roku 1951. Dnes se řadí mezi deset největších světových výrobců pneumatik. Vyrábí pneu pro osobní vozy, SUV, VAN a nákladní automobily. 


Giti je významným pojmem také v motosportu, dodává pneu pro závody rychlých aut i klání tracků. Závodníci se i díky pneu Giti už několikrát místili na stupních vítězů.  GT RADIAL 60 let
Přední výrobce pneumatik s 60 letou historií
GITI 130 zemí
GITI dodává pneu do 130 zemí
Giti celoroční polygon

Testovací polygony ve Velké Británii, ve Španělsku i ve Finsku

Letní pneu Giti, zimní i celoroční pneumatiky pro evropské zákazníky vznikají ve špičkovém výzkumném a vývojovém centru v německém Hannoveru. Testy pneumatik provádí Giti Group na testovacích polygonech v testovacím centrum MIRA ve Velké Británii, Idiada ve Španělsku a Mellatrack ve Finsku.

Klíčové vlastnosti celoročních pneu značky Giti 

  • Využívají vyspělou technologii AdvanZtech, která vylepšuje jízdní vlastnosti.
  • Mají nízkou hlučnost a mimořádné záběrové vlastnosti. 
  • Mají vynikající trakci a přilnavost na mokré i zasněžené vozovce. 
  • Jsou označeny symbolem 3PMSF, který dokazuje, že jsou vhodné pro provoz v zimě. 
  • Mají nižší valivý odpor a šetří tak náklady na pohonné hmoty. 
  • Obsahují speciální směsi pro celoroční provoz vyvinuté v Německu. 

 

Celoroční pneumatiky jsou dobrou volbou zejména pro řidiče, kteří nemají ročně příliš vysoký kilometrový nájezd. Plánujete zimní dovolenou na horách? Celoroční pneumatiky nejsou příliš vhodné, pokud je silnice pokryta většími vrstvami ledu a sněhu. Spolehlivý výkon v zimě poskytnou vašemu vozu zimní pneumatiky Giti

Kromě pneu značky Giti vyrábí společnost Giti Group také pneumatiky značky GT Radial

Giti celorocni - vybava vozu

Kvalitní pneu do první výbavy vozů známých značek

Giti si jako první obutí pro nové řady vozů vybraly přední evropské automobilky. Pneu Giti obouvají vozidla značky Škoda, Audi, Volkswagen, Seat nebo Dacia. Giti také spolupracuje se značkou Sparco, předním světovým výrobcem automobilových bezpečnostních systémů a závodního vybavení.

Vybíráme pro vás novinky: Celoroční pneumatiky Giti 

Giti All Season City – řidičům malých a středních městských vozidel poskytne tato celoroční pneumatika vynikající výkon po celý rok. Nová vysoce přilnavá směs s obsahem siliky přináší lepší výkon na mokrých a zasněžených vozovkách. Celoroční pneumatika má nižší riziko aquaplaningu, speciálně navržené drážky zajistí výbornou trakci a přilnavost na sněhu.  

Giti All Season AS1 – nová směs s vysokým obsahem siliky se postará o vynikající přilnavost při nízkých teplotách a o spolehlivou tuhost v horkém létě. Středová oblast běhounu s plnými lamelami zajišťuje výbornou přilnavost a trakci na sněhu a ledu. Celoroční pneumatika má krátkou brzdnou dráhu za mokra a snížené riziko aquaplaningu. Pevné boční bloky zajišťují tuhost a stabilitu při teplém počasí a ovladatelnost při vysokých rychlostech s přímou odezvou řízení. 

Giti All Season AS1 SUV – celoroční pneumatika pro SUV a auta s pohonem 4x4 má vylepšený odvod vody pro krátkou brzdnou dráhu za mokra a snížené riziko aquaplaningu. Pevné boční bloky zajišťují tuhost a stabilitu při teplém počasí a ovladatelnost při vysokých rychlostech s přímou odezvou řízení.  Nová směs s vysokým obsahem siliky zajišťuje vynikající přilnavost při nízkých teplotách a spolehlivou tuhost v horkém létě. Celoroční pneu má výbornou přilnavost a trakci na sněhu a ledu. 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a pomůžeme vám

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.cz

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321