Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL

Seřadit
Našli jsme pro vás 4235 produktů

Pneumatiky Continental již několik let jasně vítězí v nezávislých testech kvality. K typickým vlastnostem jednotlivých modelů patří bezpečnost, pohodlí při jízdě, přizpůsobení jízdní situaci nebo krátká brzdná dráha. Na neustále zlepšujících se jízdních vlastnostech letních i zimních pneumatik Continental je patrný výzkum a vývoj, kterému se německá značka z dlouhodobého hlediska věnuje.

Společnost Continental, která byla založena v roce 1871, je nadnárodní společností, která vyrábí bezpečné, efektivní a výkonově orientované pneumatiky pro osobní automobily, užitková vozidla a jednostopá vozidla.

Continental je také naprostou špičkou ve vývoji nových technologií, které řidičům pomáhají k bezpečné a ničím nerušené jízdě. A prostřednictvím nepřetržitých investic do výzkumu a vývoje přispívá společnost Continental významným způsobem k mobilitě, která je bezpečná a nákladově efektivní.

Continental se hodně zaměřuje také na udržitelnost a ochranu přírody. Například v roce 2022 byly představeny ekologické pneumatiky z PET lahví po názvem Continental ContiRe.Tex.

Málokdo možná ví, že Continental má v automotive mnohem širší pole působení, než jen pneumatiky. Podílí se také na výrobě brzdových systémů a komponentů pohonných jednotek nebo na vývoji řešení v rámci infotainmentu a jiné elektroniky. Pneumatiky Continental mají svoje zasloužené místo v prémiovém segmentu.

Pokud hledáte letní pneumatiky Continental, mrkněte na oblíbené letní dezény:

A nebo potřebujete zimní pneumatiky Continental? Podívejte se např. na dezény:

Nebaví vás přezouvat? Vyzkoušejte celoroční pneumatiky Continental. Velmi oblíbený je především dezén Continental AllSeasonContact.

Pneumatiky Continental u nás najdete nejen v nejprodávanějších rozměrech 195/65 R15, 205/55 R16 a 225/45 R17, ale také v SUV variantách 255/40 R20, 265/60 R18 a 245/45 R19.