Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL CONTISPORTCONTACT 3E

Seřadit
Našli jsme pro vás 3 produktů

Sportovně laděné letní pneumatiky Continental SportContact 3E jsou vyrobeny pro specifické potřeby elektromobilů a díky RunFlat technologii nepotřebujete v případě defektu řešit výměnu kola ani opravu pneumatiky. Přiměřenou rychlostí dojedete do nejbližšího pneuservisu.

Asymetické dezénové pásy byly navrženy tak, aby absorbovaly všechny negativní podélné síly působící na pneumatiku při rychlé jízdě, nečekaných manévrech nebo náhlých změnách povrchu. Výsledkem je výborná odolnost i při maximálních rychlostech.

Pneumatiky mají také jistější chování a lepší brzdný výkon. Asymetrický tvar obvodového žebra přináší lepší ovladatelnost, resp. lepší kontakt s povrchem během zatáčení. Rovněž akcelerační schopnosti jsou nadprůměrné. Pneu Continental SportContact 3E pro vás zatím máme v oblíbených rozměrech 245/45 R18 a 225/45 R17.

Stejně jako u všech dalších pneumatik Continental se můžete spolehnout na německou prémiovou kvalitu. Continental vyrábí pneumatiky všeho druhu už více než 150 let a pravidelně vyhrává testy pneumatik

Mrkněte také do naší pneu-poradny, kde se dozvíte, jak správně číst rozměry na pneumatikách a jak připravit auto na dovolenou. Možná vás bude zajímat i povinná výbava vozu v zahraničí.