Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL CONTICROSSCONTACT AT

Seřadit
Našli jsme pro vás 9 produktů

Terénní letní pneumatiky Continental ContiCrosscontact AT osloví i ty nejnáročnější řidiče SUV a automobily s pohonem na všechna 4 kola. Bez problémů zvládnou jízdu po nezpevněných cestách i v horských podmínkách a překvapí Vás komfortní a relativně tichou jízdou na dálnici.

Otevřená ramenní oblast spolu s širokou kontaktní plochou a agresivním dezénem zaručuje vynikající záběr, dobrý odvod vody a výborné samočistící vlastnosti. Přesazení dezénových bloků ve střední části dezénu snižuje hluk odvalující se pneumatiky a přispívá k tiché jízdě.

Pneu mají až překvapivě nízký valivý odpor, což přináší úsporu paliva a malou úroveň hlučnosti. Zesílená konstrukce pak pneumatikám dává vysokou odolnost. Pneumatiky jsou k dostání v rozměrech 15 až 17 palců.

Tyto prémiové letní pneumatiky Continental asi nebudou pro každého, ale vstupní investice se vám z dlouhodobého hlediska určitě vrátí v podobě dlouhé výdrže pneu i výborných jízdních vlastností na každém povrchu. 

Nejste si na 100 % jistí, který rozměr pneumatik zvolit? Mrkněte do technického průkazu, kde najdete povolené rozměry pro váš vůz. Případně nahlédněte i do naší pneu-poradny, kde se dozvíte, jak správně číst rozměry pneumatik a jakým chybám se vyvarovat při výběru pneu.