Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

ZIMNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL CONTIWINTERCONTACT TS830P SUV

Seřadit
Našli jsme pro vás 11 produktů

Prémiové zimní pneu Continental Wintercontact TS830P SUV jsou speciálně vytvořeny pro SUV i prémiové vozy s pohonem na všechna 4 kola. Vysoký počet bloků vytváří více hran, které společně z různých úhlů zlepšují adhezi na ledu i na sněhu.

Vnější strana asymetrického běhounu se s pomocí množství stabilizačních můstků stará o přilnavost v zatáčkách a skvělou ovladatelnost.

Díky technologii SSR můžete i po poškození pneumatiky pokračovat v jízdě ještě dalších 80 kilometrů omezenou rychlostí. Díky tomu se bezpečně dostanete do cíle, nebo alespoň do servisu i bez toho, abyste museli převážet těžkou rezervu, která zabírá spoustu místa v kufru.

Tyto prémiové zimní pneumatiky Continental asi nebudou úplně pro každého, ale jejich vyšší cena se vám z dlouhodobého hlediska určitě vrátí v podobě dlouhé výdrže pneu a výborných jízdních vlastností.

Zimní pneumatiky Continental Wintercontact TS830P SUV se vyrábí v průměru od 17 do 20 palců, což jsou nejčastěji používané rozměry u SUV. Pokud si nejste jistí, který rozměr zvolit, mrkněte se do technického průkazu, kde najdete povolené rozměry pro váš vůz. Případně nahlédněte i do naší pneu-poradny, kde se dozvíte, jak správně číst rozměry pneumatik.