Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

ZIMNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL WINTERCONTACT TS850P

Seřadit
Našli jsme pro vás 137 produktů

Propracované zimní pneumatiky Continental Wintercontact TS850P zaručeně osloví nejnáročnější řidiče silnějších vozů s disky o průměru 16 až 22 palců. Díky tomu ji můžou obouvat vozy střední třídy i prémiové automobily. Pneumatiky se vyrábí např. v oblíbených rozměrech 225/40 R18, 235/45 R18 a 215/55 R17.

Asymetrický dezén zaručí výborné jízdní vlastnosti po celou zimu. Zatímco na vnější straně jsou zkosené drážky doplněné dvěma obvodovými drážkami, na vnitřní straně jsou pouze zkosené lamely pečlivě uspořádané pro co nejlepší efektivnost jízdy.

Tuhost vnější oblasti dezénu zimní pneu Continental WinterContact TS 850P příznivě ovlivňuje ovladatelnost na suchých silnicích, střední část vzorku, kde je přerušovaná pásová struktura, pak zlepšuje brzdné vlastnosti.

Tyto prémiové pneumatiky německé značky Continental asi nebudou pro každého, ale jejich vyšší cena se vám z dlouhodobého hlediska určitě vrátí v podobě dlouhé výdrže pneu. Důkazem kvality pneumatik Continental jsou výborné výsledky v testech pneu.

Pokud už vám jde z těch všech čísel kolem pneu hlava kolem, navštivte naši pneu-poradnu. Zde se dozvíte, jak správně číst rozměry na pneumatikách a proč nejezdit na zimních pneu v létě.