Vyhledávaní
Sezóna

MICHELIN
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU MICHELIN

Seřadit
Našli jsme pro vás 3542 produktů

Pneumatiky Michelin jsou v první řadě známé pro své vynikající jízdní vlastnosti s prvenstvím v největším kilometrovém nájezdu. Pneu Michelin obouvají osobní i nákladní auta, letadla, vozy F1, Moto GP a v minulosti je obouvaly raketoplány NASA. Michelin neustále provádí celou řadu testů a průzkumů, aby lépe porozuměli chování pneumatik ve specifických situacích. Díky zužitkování poznatků z testů, technologickým znalostem a inovačním schopnostem patří pneumatiky Michelin mezi to nejlepší, co na trhu najdete. K tomu musíme zmínit služby, se kterými jsou spokojeni zákazníci po celém světě.

Firma vstoupila na trh s patentovanou pneu Michelin, která se v případě problému dala mnohem snadněji a rychleji opravit. K dalším patentům a úspěchům na poli vývoje a výroby pneumatik patřilo uvedení ocelového kola a bezdušové pneumatiky. Symbolem značky Michelin není pouze populární mávající panáček z pneumatik, zvaný Bibendum, ale především kvalita. V našem e-shopu najdete levné pneumatiky Michelin.

Společnost Michelin, gigant gumárenského průmyslu, patří k největším firmám na světě a pneumatiky této značky se využívají v mnoha oblastech dopravy a sportu. Michelin si své přední postavení na trhu s pneumatikami udržuje díky svému zaměření na výkon. 

Skupina Michelin je globální společnost se sídlem ve francouzském Clermont-Ferrand. Skupina Michelin byla založena v roce 1889 a vyrábí pneumatiky pro více než 170 zemí. Pneu Michelin se vyrábí lokálně pro vaše konkrétní potřeby a podmínky na silnici v jednom z 69 výrobních závodů po celém světě. Jedná se o jednu z nejlepších značek v oblasti osobních pneumatik

Pneumatiky Michelin patří do prémiového segmentu a jejich vlastnosti uspokojí ty nejnáročnější zákazníky. Mezi nejoblíbenější dezény patří zimní pneumatiky Michelin Alpin 5, celoroční pneu Michelin Crossclimate a letní pneumatiky Michelin Primacy 3 a Michelin Energy Saver. Dopřejte si skutečně prémiový pocit z jízdy na pneumatikách Michelin!