Vyhledávaní
Sezóna

NEXEN
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU NEXEN

Seřadit
Našli jsme pro vás 2388 produktů

Historie jihokorejského výrobce pneumatik Nexen se sahá až do roku 1956. Jak bývá dobrým zvykem většiny asijských výrobců, vyznačující se i pneu Nexen výbornou kvalitou a častými inovacemi.

Nexen přináší rok co rok spoustu menších či větších novinek, které vycházejí z intenzivního výzkumu. A pneumatiky Nexen pro evropský trh se vyrábí od roku 2019 také v Žatci.

Oblíbené jsou na našem trhu hlavně letní pneumatiky Nexen N'blue HD Plus, které cílí svou nízkou cenou a výbornou kvalitou na řidiče vozů nižší až střední třídy. Hlavními výhodami těchto letních pneu je nízký valivý odpor, dobrá ovladatelnost na mokré vozovce a výborná stabilita ve vyšších rychlostech.

Co se týče zimních pneumatik Nexen, určitě si posviťte na pneu WinGuard Snow G WH2, které kromě své příznivé ceny vyniknou také v přilnavosti na mokré vozovce a na sněhu. Další příjemnou vlastností těchto zimních pneu je také nízká hlučnost.

Na své si přijsou ale i příznivci celoročních pneumatik. Celoroční pneu Nexen N'blue 4 Season ocení řidiči vozů nižší třídy, kteří hledají bezpečnost a nízkou cenu. Univrzální směs pneu se přizpůsobí každé teplotě, takže je na pneumatiky spoleh v létě i v zimě.

Díky velké variabilitě rozměrů obujete pneu Nexen na plechové disky i alu kola v průměru 13 až 20 palců. Vyberte si u nás pneu Nexen 205/55 R16, pneu Nexen 225/40 R18, nebo pneumatiky Nexen 225 45 R17. Všechny vás ohromí výborným poměrem cena/kvalita.