Vyhledávaní
Sezóna

HANKOOK
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU HANKOOK

Seřadit
Našli jsme pro vás 2906 produktů

Hankook Tire vznika v roce 1941 jako společnost s názvem Joseon. Později, konkrétně v roce 1968 byla společnost přejmenována na Hankook Tire Manufacturing.

Postupně si Hankook po celém světě vysloužil velmi dobré jméno zejména svou produkcí radiálních i diagonálních pneumatik. Nyní Hankook dodává své pneu mimo jiné také pro automobilky BMW, Porsche či Škoda.

Hankook patří mezi největší výrobce pneumatik na světě. Aktuální roční produkce Hankook je okolo 92 milionů pneumatik. Společnost Hankook kromě pneumatik okrajově vyrábí také autobaterie, alu-disky a brzdové destičky.

Mezi letními pneumatikami si naši zákazníci oblíbili hlavně letní pneumatiky Hankook K125 Ventus Prime 3, které vynikají špičkovou bezpečností, vysokým nájezdem kilometrů a výborným jízdním komfortem.

Hankook Winter i*cept evo3 W330 je vynikající zimní pneu s účinnou odezvou při brždění. V přilnavosti na mokru dosahuje třídy B a také spotřeba s ní bude na dobré úrovni. Mimo to je Hankook Winter i*cept evo3 W330 i poměrně tichou pneumatikou.

Prohlédněte si pneumatiky Hankook v rozměru 195/65 R15, případně sáhněte po pneu Hankook 205/55 R16. Nebo máte malé auto a hledáte pneu Hankook 175/65 R14? U nás si zkrátka vyberete letní i zimní pneumatiky Hankook pro každý vůz.