Vyhledávaní
Sezóna

MICHELIN
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ PNEU MICHELIN PRIMACY 4

Seřadit
Našli jsme pro vás 246 produktů

Michelin Primacy 4: Letní pneumatiky pro náročné

Letní pneumatiky prémiové třídy Michelin Primacy 4 osloví především náročnější řidiče, kteří od pneu očekávají výborné jízdní vlastnosti a dlouhý kilometrový nájezd.

Skvělé výkony na mokru

Francouzský výrobce Michelin se řadí mezi značky prémiové třídy, u kterých dostanete za svoje peníze TOP kvalitu. U této pneu se pak vývojáři z Michelinu zaměřili hlavně na výbornou přilnavost na mokré vozovce a ochranu vůči aquaplaningu.

Maximální kontakt s vozovkou

Technologie Max Touch Construction zajišťuje maximální kontaktní plochu s vozovkou a rovnoměrné rozložení síly při akceleraci, brzdění a zatáčení. Vychutnejte si o 20 % více kilometrů než u pneumatik Michelin Primacy 3. Díky indikátoru opotřebení snadno rozpoznáte, kdy vaše pneumatiky potřebují vyměnit.

Oblíbené velikosti

Pneumatiky Michelin Primacy 4 pro vás máme pro disky od 15 do 20 palců. A to nejen v oblíbených variantách 205/55 R16 a 205/45 R17, ale třeba i ve větším rozměru 245/45 R19. Díky tomu je může obouvat opravu široké spektrum vozů.

Poradíme vám s výběrem i údržbou pneumatik

Pokud už vám jde z těch všech čísel hlava kolem, zkuste navštívit naši pneu-poradnu, kde se dozvíte, jak správně číst rozměry na pneumatikáchjak skladovat pneumatiky.