Vyhledávaní
Sezóna

MICHELIN
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU MICHELIN PILOT SPORT 4

Seřadit
Našli jsme pro vás 177 produktů

Michelin Pilot Sport 4: Nebojte se dostat z auta to nejlepší

Prémiové letní pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 ocení hlavně řidiči rychlejších vozů, kteří se nebojí sešlápnout plyn na podlahu. Na vývoji této pneu se kromě zkušených vývojářů Michelin podíleli také závodníci F1 a WRC. Výsledkem je asi nejlepší sériově vyráběná sportovní pneumatika, jakou můžete v současné době koupit.

Spolehlivý odvod vody a skvělá přilnavost

Dominantním znamením těchto pneumatik jsou čtyři podélné drážky, které spolehlivě odvádí vodu. Díky tomu je perfektně stabilní i v tom největším lijáku. Vysoký obsah siliky a funkčních elastomerů se stará o vynikající přilnavost na každém povrchu.

Mimořádná odolnost

Vysoce výkonné pneumatiky musí být dostatečně tuhé, aby poskytovaly precizní handling a vysokou odolnost vůči opotřebení. V případě dezénu Pilot Sport 4 tento požadavek zajišťuje tuhá směs protkaná nylonovými a aramidovými vlákny.

Oblíbené velikosti

Pneumatiky Michelin Pilot Sport 4 se vyrábí ve spoustě variant pro alu kola v průměru od 16 do 21 palců, takže šance, že u nás najdete ten správný rozměr pro váš vůz je opravdu vysoká. Oblíbené varianty jsou např. 225/40 R18, 205/55 R16 a 245/40 R18.

Rádi vám poradíme

Kdybyste si nebyli jistí s výběrem správného rozměru pneumatik, mrkněte do naší pneu-poradny, kde najdete, jak správně číst rozměry na pneumatikách. Zjistěte si také, jaký tlak udržovat v pneumatikách.