Vyhledávaní
Sezóna

BARUM
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BARUM

Seřadit
Našli jsme pro vás 642 produktů

Společnost Barum vznikla v roce 1948 fúzí tří ikonických společností v oblasti kaučukových výrobku: Baťa, Rubena a Mitas. Dnes roční produkce pneumatik značky Barum přesahuje 21 milionů.

Od roku 1992 je společnost Barum součástí německého koncernu Continental, který zaštiťuje také výrobce prémiových pneumatik CONTINENTAL a dále také Semperit, Matador, Uniroyal a další. Pneumatiky od společnosti Barum Continental jsou v České republice dlouhodobě nejprodávanější a u českých motoristů jsou bez přehánění fenoménem. 

Průzkumy ukazují že více jak 80 % respondentů klade při výběru pneumatik důraz zejména na bezpečnost. Tuto podmínku cenově dostupné pneumatiky Barum rozhodně splňují. A proto není divu, že velká část motoristů vkládá důvěru právě do této kvalitní ověřené značky. 

Barumky jsou oblíbené zejména v rozměrech 205/55R16 a 195/65R15. Mezi nejpopulárnější zimní pneu Barum patří zejména Barum Polaris 3 a Barum Polaris 5 

letních pneu Barum se nejvíc prodávají dezény Barum Brillantis 2 v průměru 13 až 18 palců a letní pneu Barum Bravuris 5HM, které se vyrábějí v průměru 14 až 21 palců.