Vyhledávaní
Sezóna

Značky
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

ZIMNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BARUM

Seřadit
Našli jsme pro vás 177 produktů

Zimní pneumatiky Barum

Zimní pneumatiky Barum sice patří do ekonomické třídy pneu, ale díky své kvalitě a cenové dostupnosti patří mezi nejprodávanější pneu na českém trhu. Společnost Barum vznikla v roce 1948 fúzí tří ikonických společností v oblasti kaučukových výrobku: Baťa, Rubena a Mitas. Dnes roční produkce pneumatik značky Barum přesahuje 21 milionů.

Důležitá součást koncernu Continental

Už od roku 1992 je společnost Barum součástí německého koncernu Continental, pod který patří i pneu SemperitMatadorUniroyal a další. Pneumatiky od společnosti Barum Continental jsou v České republice dlouhodobě nejprodávanější a u českých motoristů jsou bez přehánění fenoménem. 

Průzkumy ukazují že více jak 80 % řidičů klade při výběru pneumatik důraz zejména na bezpečnost. Tuto podmínku cenově dostupné pneumatiky Barum rozhodně splňují. Proto není divu, že velká část motoristů vkládá důvěru právě do této kvalitní ověřené značky.

Oblíbený zimní dezén Barum Polaris 5

Nejoblíbenější zimní pneu Barum Polaris 5 pokrývají všechny automobily s disky od 13 do 19 palců. Nejčastěji se však prodává v oblíbených velikostech 195/65 R15, 205/55 R16 a 225/40 R17. Zimní pneu ekonomické třídy Barum Polaris 5 za mimořádně příznivou cenu poskytuje velký kilometrový nájezd, nízký valivý odpor a spolehlivou trakci. Dalším důvodem pro koupi této zimní pneumatiky Barum je nízká spotřeba paliva.

Jak vybrat rozměr zimních pneumatik pro váš vůz?

Nejste si vůbec jistí, jaký rozměr pneumatik na zimu zvolit pro váš vůz? Mrkněte na bočnici svých starých zimních pneu. Další variantou je nahlédnout do technického průkazu vašeho vozu, kde jsou vypsány povolené rozměry pneumatik. Důležité je však ověřit si velikost vašich disků. Ve většině případů se nespálíte ani v případě, kdy na zimu zvolíte stejné rozměry, které mají vaše letní pneumatiky.