Vyhledávaní
Sezóna

BARUM
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

ZIMNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BARUM POLARIS 3

Seřadit
Našli jsme pro vás 67 produktů

Zimní pneu Barum Polaris 3: Bezpečná jízda za výhodnou cenu

Zimní pneumatiky ekonomické třídy Barum Polaris 3 za příznivou cenu přináší nízký valivý odpor a dobrý záběr na sněhu. Dalším důvodem pro koupi těchto pneu je nízká spotřeba paliva. Dezén Barum Polaris 3 se vyrábí pro osobní vozy s disky od 13 do 17 palců. Nejčastěji se však prodává ve velikostech 165/70 R14, 195/65 R15 a 205/55 R16.

Výborné výkony na mokré vozovce

Zima v ČR bývá poměrně mírná, a tak je dobrou zprávou, že pneu Barum Polaris 3 si skvěle vedou i na mokré vozovce. K tomu napomáhá kombinace širokých obvodových drážek a doplňkových ramenních drážek.

Nenašli jste Barum Polaris 3 ve svém rozměru, nebo už jsou vyprodané? Mrkněte na jejich nástupce s ještě lepšími jízdními vlastnostmi Barum Polaris 5.

Barum: Česká tradice spojená s německou precizností

Původem český výrobce Barum, nyní spadající do koncernu Continental, je synonymem pro cenově výhodné pneumatiky s dobrou kvalitou pro automobily nižší střední a střední třídy. Ale nemusí se je bát nazout ani majitelé vozů vyšší třídy a SUV. Barum vyrábí také dodávkové pneu Barum a nákladní pneumatiky Barum.

Poradíme vám s výběrem i údržbou pneumatik

Pokud už vám jde z těch všech čísel hlava kolem, navštivte naši pneu-poradnu, kde se dozvíte, jak správně číst rozměry na pneumatikách, jakým chybám se vyhnout při výběru pneujak skladovat pneumatiky.