Vyhledávaní
Sezóna

BARUM
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BARUM BRAVURIS 3HM

Seřadit
Našli jsme pro vás 74 produktů

Letní pneumatiky Barum Bravuris 3 HM jsou vhodné nejen pro malé vozy a auta stření třídy. Díky skvělé stabilitě a odolnosti se je však můžete bez obav obout i na prémiové značky aut.

Hlavní předností pneu je vysoký kilometrový výkon.Tato velmi důležitá vlastnost byla přenesena také do názvu pneumatik. HM, z anglického „high mileage“,nám říká, že se jedná o pneumatiku s dlouhým nájezdem.

Pneumatiky českého výrobce Barum se dlouhodobě řadí mezi nejlepší pneu v poměru cena-výkon. Výjimkou nejsou ani pneumatiky Barum Bravuris 3 HM, které přináší výbornou kvalitu za dostupnou cenu. 

Odvod vody zajistí čtyři široké obvodové drážky, které v kombinaci s různě širokými lamelami zajistí výborné jízdní vlastnosti na mokré vozovce. 

Dezén Barum Bravuris 3 HM se vyrábí pro disky od 14 do 19 palců. Oblíbené jsou např. varianty 195/55 R15, 205/55 R16 a 225/40 R18. Kdybyste nenašli pneu Barum Bravuris 3 HM v požadované velikosti, mrkněte také na vylepšený dezén Barum Bravuris 5 HM.

Pokud si nejste jistí např. správným rozměrem pneumatik, zavítejte do naší pneu-poradny. Najdete zde i jak fungují run-flat pneumatikyjak zabezpečit alu kola proti krádeži.