Vyhledávaní
Sezóna

SEMPERIT
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Ostatní značení

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU SEMPERIT

Seřadit
Našli jsme pro vás 528 produktů

Tradiční výrobce pneu Semperit začal psát svou historii v rakouském městě Wimpassing už v roce 1850. Továrna, v které se pneumatiky Semperit začaly vyrábět, byla historicky prvním evropským gumárenským podnikem.

Semperit je tedy jednou z vůbec nejstarších značek v oblasti výroby pneu. Název firmy vznikl spojením latinského výrazu Semper it, což znamená stále v pohybu. Firemní jméno má podle zástupců společnosti symbolizovat dobré jízdní vlastnosti pneumatik i vysokou kvalitu pneu.

Semperit se kromě produkce pneu věnuje i výrobě gumárenských produktů, k těm nejznámějším patří například latexové lékařské rukavice, které Semperit vyrábí už více jak 80 let. Od roku 1985 patří pneumatiky Semperit do koncernu Continental.

Mezi letními pneumatikami si naši zákazníci oblíbili hlavně pneumatiky Semperit Comfort-Life 2, které vynikají bezpečností na mokrém povrchu, krátkou brzdnou dráhou a nízkým valivým odporem.

Semperit Master-Grip 2 je solidní zimní pneumatika s účinnou odezvou při brždění za rozumnou cenu. V přilnavosti na mokru dosahuje třídy C. Spotřeba paliva vašeho vozu s ní bude na dobré úrovni. Nevýhodou může být její větší hlučnost (71 db).

Prohlédněte si pneumatiky Semperit v rozměru 205/55 R16, případně sáhněte po pneu Semperit 205/55 R16. Nebo máte menší disky a hledáte pneu Semperit 175/65 R14? U nás si zkrátka vyberete letní i zimní pneumatiky Semperit pro každý vůz.