Vyhledávaní
Sezóna

MICHELIN
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

ZIMNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU MICHELIN ALPIN 6

Seřadit
Našli jsme pro vás 74 produktů

Michelin Alpin 6: Bezpečné zimní pneu pro dlouhý nájezd

Prémiové zimní pneumatiky Michelin Alpin 6 si snadno proklestí cestu i skrz husté sněhové závěje a garantují skvělou trakci na zmrzlé vozovce. Pokud s nimi vyrazíte do hor, stoupání do 12 % se na výkonu vašeho automobilu prakticky neprojeví a Michelin garantuje, že gumy mají až o 5,4 metru kratší brzdnou dráhu na sněhu, než je průměr konkurence.

Propracovaná směs pro stálé vlastnosti pneu

Běhoun pneu se skládá z několika navzájem propojených směsí. S tím, jak je snižuje hloubka dezénu, se zvyšuje podíl siliky v jednotlivých vrstvách, pneumatiky Michelin tak neztrácí nic ze své původní přilnavosti. Spolu s opotřebením se mění i drážkování. S ubývajícím kaučukem se původní drážky rozšiřují a vznikají nové. Michelinu se tak podařilo vytvořit dezén se stejnými jízdními vlastnostmi po celou dobu užívání

Široký výběr velikostí

Dezén Michelin Alpin 6 se vyrábí pro kola od 15 do 20 palců. Máme je tak pro vás nejen v oblíbených variantách 195/65 R15 a 205/55 R16, ale třeba i ve větším rozměru 245/45 R19. Díky tomu je může obouvat opravu široké spektrum vozů.

Poradíme vám s výběrem

Pokud už vám jde z těch všech čísel hlava kolem, navštivte pneu-poradnu, kde se dozvíte, jak správně číst rozměry na pneumatikách a proč je důležité zvolit správný rychlostní index pneu a hmotnostní index pneumatiky.