Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL CONTIECOCONTACT 5

Seřadit
Našli jsme pro vás 111 produktů

Letní pneumatiky Continental Contiecocontact 5 vám přinášejí krátkou brzdnou dráhu na mokru i suchu a nízký valivý odpor. Vyrábí se v několika rozměrech pro disky o průměru 14 až 20 palců. Oblíbené jsou např. velikosti 205/55 R16, 215/55 R17 a 235/55 R18. Nemůžete najít požadovaný rozměr pneu? Podívejte se také na vylepšený dezén Continental Ecocontact 6.

Tyto výkonné a zároveň ekologické pneumatiky jsou vhodné pro širokou škálu aut od kompaktních vozidel až po velké limuzíny. Hodí se stejně tak pro řidiče ohleduplné k životnímu prostředí tak i pro ty, kteří jezdí denně stovky kilometrů.

Díky inovované směsi s novou generací polymerů se daří udržovat nízký valivý odpor a zároveň zkrátit brzdnou dráhu na mokru. Profil pneu pomáhá prodloužit životnost a dezén pozitivně ovlivňuje brzdné vlastnosti. 

Kdybyste si nebyli jistí s výběrem správného rozměru pneumatik, mrkněte do naší pneu-poradny. Najdete zde, jaký tlak udržovat v pneumatikách a jak fungují run-flat pneumatiky. Prohlédněte si také nejnovější testy pneumatik!