Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL ECOCONTACT 6 Q

Seřadit
Našli jsme pro vás 105 produktů

Nové letní pneumatiky Continental EcoContact 6Q osloví hlavně řidiče, kterým není osud naší planety lhostejný. Díky nové směsi GreenChili 2.0 má pneu oproti předchozím generacím vyšší kilometrový nájezd a nižší spotřebu a menší hlučnost.

Změny v porovnání s modelem Continental EcoContact 6 se týkají hlavně tvaru dezénu. Okrajové bloky, lamely a kanálky po obvodu pneu jsou přestavěny tak, aby snížily úroveň hluku za jízdy. 

Pneumatiky EcoContact 6Q zároveň mají výborné jízdní vlastnosti za každého počasí a vyrábí se v rozměrech pro ráfky velikosti 17 až 21 palců.

Technologie Continental ContiSeal snižuje následky poškození běhounu pneumatiky. Například menší vpichy do průměru 5 mm (např. hřebík) jsou okamžitě utěsněny díky jedinečné technologii. Když najedete na ostrý hřebík, flexibilní vrstva ContiSeal utěsní průpich v běhounu pláště.

Další technologie Continental ContiSilent je pak eliminuje hluk od pneumatik. Polyuretanová pěna na vnitřní části pneumatiky v oblasti běhounu snižuje míru hluku přenášeného do kabiny vozu až o 9 dB(A).

A díky technologii SSR můžete pokračovat v jízdě i v případě defektu. Zesílená bočnice pneumatiky vám umožní dojet vzdálenost do 80 km rychlostí až 80 km/h. Dostanete se tak bezpečně například do nejbližšího pneuservisu a nemusíte vozit rezervní pneu.