Vyhledávaní
Sezóna

CONTINENTAL
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU CONTINENTAL ECOCONTACT 6

Seřadit
Našli jsme pro vás 1 produktů

Opravdu povedené letní pneumatiky Continental EcoContact 6 osloví hlavně řidiče, kterým není osud planety lhostejný. Díky nové směsi GreenChili 2.0 má pneu oproti předchozí generaci o 20 % vyšší kilometrový nájezd a o 15 % nižší spotřebu.

Pevnější směs polymerů s vyšším podílem siliky zabraňuje deformaci dezénových bloků během jízdy. Běhoun si přesto zachovává potřebnou pružnost, díky které se dokáže skvěle přizpůsobit každému povrchu. Výsledkem je efektivnější přenos brzdné síly a nižší valivý odpor, což se projevuje menší spotřebou a pomalejším opotřebením.

Mírná asymetrie drážkování vnitřních žeber napodobuje dezény sportovních pneu. Díky tomu mají pláště perfektní handling na suché vozovce a v zatáčkách. Zaoblené rohy lamel navíc běhounu pomáhají udržovat stabilitu při vyšší zátěži.

Pneumatiky Continental se navíc vyrábí nejen v menších verzích 165/70 R14, 195/65 R15, ale také ve větších verzích 225/55 R18 či 205/55 R19. Díky tomu ji můžou obouvat majitelé nižších tříd i prémiových vozů.