Vyhledávaní

Letní pneu Giti: Německá kvalita pro váš vůz


Vynikající vlastnosti na mokru i suchu, nízká spotřeba paliva, pohodlí a bezpečnost. To jsou top vlastnosti letních pneumatik značky Giti. Prohlédněte si cenově dostupné letní pneu, které nabízejí vysoký jízdní komfort. Kvalita nese jméno Giti.

FAKTA A DATA

GT RADIAL 60 let
Přední výrobce pneumatik s 60 letou historií
GITI 130 zemí
GITI dodává pneu do 130 zemí

Giti – respektovaný světový výrobce pneumatik 

Značka Giti je synonymem pro cenově dostupné pneumatiky vyšší střední třídy v té nejvyšší kvalitě. Sídlo společnosti Giti Group se nachází v Singapuru, její kořeny sahají až do roku 1951. Dnes se řadí mezi deset největších světových výrobců pneumatik. Vyrábí pneu nejen pro osobní vozy, ale také pro motosport, nákladní automobily a autobusy.

Kvalita z Německa pro evropský trh 

Letní pneu Giti, zimní i celoroční pneumatiky pro evropské zákazníky vznikají ve špičkovém výzkumném a vývojovém centru v německém Hannoveru. Testy pneumatik se provádějí na testovacích polygonech v testovacím centrum MIRA ve Velké Británii, Idiada ve Španělsku a Mellatrack ve Finsku.

 

Spolehlivý partner pro přední automobilky 

 

Značku Giti si jako první obutí pro nové řady vozů vybraly přední evropské automobilky. Pneu Giti obouvají vozidla značky Škoda, Audi, Volkswagen, Seat nebo Dacia. Giti také spolupracuje se značkou Sparco, předním světovým výrobcem automobilových bezpečnostních systémů a závodního vybavení. Pokud i vy hledáte kvalitní, bezpečné a výkonné pneu, spolehněte se na Giti.Giti Klíčové vlastnosti letních pneu značky

Klíčové vlastnosti letních pneu značky Giti

  • Využívají vyspělou technologii AdvanZtech, která vylepšuje jízdní vlastnosti
  • Jsou méně hlučné a přispívají tak k pohodlnější jízdě
  • Jsou bezpečné a mají dlouhou životnost

Kromě pneu značky Giti vyrábí společnost Giti Group také pneumatiky značky GT Radial. Potřebujete poradit s výběrem pneu Giti? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.
GITI SPARCO

GITI – POWERED BY SPARCO®

Spojili jsme síly s legendárním dodavatelem auto motive uzavřením víceleté globální dohody o společném brandingu.

Vybíráme pro vás novinky: letní pneu značky Giti 

GitiComfort T20 - nová směs běhounu snižuje valivý odpor a spotřebu paliva. Letní pneu má také velmi dobrý výkon na mokru. 


GitiSynergy H2 – letní pneu pro menší vozy. Mají výbornou přilnavost na suché i mokré vozovce, dlouhou životnost a napomáhají nižší spotřebě paliva. 


GitiSport S2 – výkonné letní pneumatiky pro sportovní vozy. Vynikají výbornými jízdními vlastnostmi na mokru, mají nízkou hlučnost. 


Gitipremium SUV PX1 – letní pneu pro vozy střední a prémiové třídy. Nabízejí skvělý výkon za mokra i na suchu, vysoký kilometrový nájezd a vylepšený valivý odpor


Giticontrol P10 – poskytují vysoký výkon a komfort, mají tichý provoz. Drážky běhounu zajistí vynikající odvod vody na mokré vozovce. 
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a pomůžeme vám

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.cz

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321