Vyhledávaní
GT Radial celoroční

Celoroční pneu GT Radial: Ten nejlepší společník pro cesty po celý rok

Sníte o pneumatikách, které vašemu vozu poskytnou stálou úroveň přilnavosti bez ohledu na roční období? A aby navíc měly velmi příznivou cenu? Seznamte se s celoročními pneumatikami GT Radial. Celoročky GT Radial se řadí k vyšší středné třídě pneu. Za dostupnou cenu získáte kvalitní pneumatiky pro bezpečnou jízdu po celý rok.GT Radial – součást pneumatikářského koncernu Giti 

GT Radial se řadí mezi vyšší střední třídu pneu, značka je součástí pneumatikářského koncernu Giti. Společnost Giti Group sídlí v Singapuru, její kořeny sahají až do roku 1951. Dnes patří mezi deset největších světových výrobců pneumatik

Výzkum a vývoj pneumatik GT Radial pro evropský trh se uskutečňuje zejména v Evropě. Vývojové středisko se nachází v Hannoveru. Testy pneu probíhají například v evropském testovacím centru MIRA ve Spojeném království, zimní pneu se testují také ve Finsku. 

GT RADIAL 700 inženýrů
Více jak 700 inženýrů pracuje na vývoji nejnovějších technologií
GT RADIAL 60 let
Přední výrobce pneumatik s 60 letou historií
GT RADIAL 130 zemí
GT Radial dodává pneu do 130 zemí
GT Radial celoroční - pro jaké vozy

Pro jaké vozy jsou pneu GT Radial určeny?

Značka GT Radial vyrábí letní, zimní i celoroční pneumatiky pro osobní vozy, SUV a LUV i nákladní automobily, autobusy a motocykly. V nabídce nechybí ani pneu pro elektrifikovaná vozidla.

Vlastnosti celoročních pneumatik GT Radial
  • Skvělý výkon za velmi příznivé ceny.
  • Optimální přilnavost na sněhu.
  • Bezpečná jízda na chladných mokrých vozovkách.
  • Konzistentní vlastnosti za teplých letních dnů.
  • Symbol SPMSF – pneu má dle EU nařízení vlastnosti potřebné pro provoz v zimě.
Potřebujete poradit s výběrem pneu GT Radial? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Nemáte ročně příliš vysoký kilometrový nájezd? Nechce se vám přezouvat 2x ročně pneumatiky? V tom případě by pro vás mohly být celoroční pneumatiky ideální volbou. Ale pozor, „celoročky“ nejsou vhodné do zasněžených hor nebo pro silně zledovatělý terén. Výborný výkon v zimě poskytnou vašemu vozu zimní pneumatiky GT Radial.
Vybíráme novinky pro váš vůz:  Celoroční pneumatiky GT Radial 

4Seasons – nová celoroční běhounová směs s vysokým obsahem siliky zajistí konzistentní přilnavost v širokém rozsahu teplot a vysoký kilometrový výkon. Široké obvodové drážky dezénu dbají o účinný odvod vody. Celoroční pneumatika má krátkou brzdnou dráhu na mokrém povrchu a odolnost proti aquaplaningu. Husté lamelování zajišťuje velmi dobrý záběr na sněhu a zledovatělém povrchu. 

4Seasons SUV – celoroční pneumatika vyladěná pro potřeby kompaktních vozů SUV i crossoverů. Nová celoroční směs běhounu s vysokým obsahem siliky zajistí konzistentní přilnavost v širokém rozsahu teplot a vysoký kilometrový výkon. Široké dezénové drážky se postarají o účinný odvod vody. Celoroční pneu má krátkou brzdnou dráhu na mokrém povrchu a je odolná proti aquaplaningu. Husté lamelování zajišťuje velmi dobrý záběr na sněhu a zledovatělém povrchu. 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a pomůžeme vám

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.cz

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321