Vyhledávaní
Hankook letníLetní pneumatiky Hankook: Inovace v hlavní roli

Pokrok, inovace, špičkové technologie. To jsou slova, která perfektně vystihují pneumatiky Hankook. A tak není divu, že pneumatiky této značky pravidelně získávají různá ocenění za kvalitu a výborné jízdní vlastnosti. Například letní pneumatiky Ventus Prime 4 testoval časopis AutoBild v několika rozměrech a třikrát jim udělil hodnocení „Příkladný.“ Chcete, aby váš vůz měl v letní sezoně ten nejlepší výkon? Přezujte na letní pneumatiky Hankook.


Hankook – Inovativní značka pneumatik z Koreje

Základy značky Hankook byly položeny v roce 1941 v Jižní Koreji. Dnes je společnost Hankook Tire & Technology Co., Ltd. jedním z předních hráčů na trhu s pneumatikami. Ročně vyrobí přes 100 milionů pneumatik a dodává je do 160 zemí po celém světě. 

Společnost má v současnosti 8 výrobních závodů, které se nacházejí v Číně, Koreji, v Maďarsku, USA a Indonésii. Továrny vyrábějí zimní, celoroční a letní pneumatiky pro osobní auta, SUV, VAN i nákladní automobily. Hankook dodává pneumatiky do první výbavy vozů značek Audi, BMW, Ford, Porsche, Toyota, Volkswagen, Mercedes-Benz a dalších. Hankook - fabriky
8 výrobních závodů
Hankook - zamestanci
20 000 zaměstnanců
Hankook - vyvozní
Dodává pneu do 160 zemí
Hankook letní - zajímavosti

Zajímavosti ze zákulisí pneumatik Hankook

  • Hankook investuje miliony dolarů do výzkumu, vývoje a inovací. Vyvíjí například bezvzduchovou pneumatiku pro osobní vozy Hankook i-Flex s biomimetickým designem.
  • Hankook je aktivní i v motosportu. Od roku 2023 je výhradním dodavatelem pneumatik pro mistrovství světa Formule E.
  • Hankook je výhradním dodavatelem pneumatik pro závody Lamborghini Super Trofeo, kde mezi sebou soupeří nejvýkonnější sportovní vozy světa.
  • Hankooku patří největší testovací dráha na pneumatiky v Asii. „Hankook Technoring“ s 13 testovacími drahami o rozloze 125 fotbalových hřišť se nachází v Jižní Koreji.
Hankook je nikdy nekončící studnice inovací. Chcete se nás zeptat na pneumatiky Hankook? Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz.
Hankook letní - ventus prime

Letní prémiová pneumatika Hankook Ventus Prime 4 a její úspěch v časopisu AutoBild

V testech letních pneumatik časopisu AutoBild v letech 2022 až 2024 si letní pneumatiky Hankook Ventus Prime 4 vedly výborně. Například v roce 2024 získaly tyto pneumatiky v testovaném rozměru 225/55 R17 celkové 3. místo a hodnocení „Příkladný“. Při testu na nejprodávanějším rozměru pneumatik v Evropě 205/55 R16 se pneu Ventus Prime 4 umístily na 7. místě s hodnocením „Dobrý“ z celkem 55 testovaných letních pneumatik. V roce 2023 získaly tyto pneumatiky hodnocení „Příkladný“ v testovaném rozměru 225/65 R 17 a stejného hodnocení se jim dostalo i v roce 2022 v rozměru 215/55 R 17. Hankook tak šlape na paty prémiovým značkám jako jsou Michelin, Continental nebo Bridgestone.

Proč zvolit dezén Ventus Prime 4? 

  • Vynikající brzdný výkon na mokrých silnicích – rovnoměrný tlak na jízdní stopu, výborný odvod vody v příčném směru, minimalizace malých nerovností na povrchu pneumatiky.
  • Technologie nízké hlučnosti – drážkování stěn pro zajištění nízké hladiny hluku. 
  • Technologie extrémně přesné ovladatelnosti – technologie klikatého 3D běhounu zlepšuje trakci a brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Vybíráme pro váš vůz: Inovativní letní pneumatiky Hankook 

KinergyECO2 – letní pneumatika pro bezpečnou jízdu a všestranný výkon. Široké příčné drážky běhounu zlepšují odolnost proti aquaplaningu a zajišťují vynikající ovladatelnost a brzdění za mokra.

Ventus S1 EVO 3 – letní pneu, která definuje špičkové spojení výkonu a ovládání. Díky aramidovému výztužnému pásu má pneumatika stabilní ovladatelnost i při vysokých rychlostech. Uzamykatelné drážky zajišťují záběr za mokra a zabraňují aquaplaningu. 

Ventus S1 EVO Z – špičková sportovní pneumatika pro ten nejlepší požitek z jízdy. Novou směs siliky a pryskyřice vyvinul Hankook na základě vývoje technologie závodních pneumatik. Letní pneumatika má výbornou ovladatelnost a vynikající brzdný výkon za sucha i za mokra. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a pomůžeme vám

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.cz

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321