Vyhledávaní

VAN pneumatiky Riken: Pneu pro ty, kteří preferují optimální poměr ceny a kvality 

Sháníte letní nebo zimní pneumatiky pro dodávku s velmi dobrým výkonem a příznivou cenou? Dodávkové pneumatiky Riken splní všechna vaše očekávání. Pneumatiky značky Riken sice patří do ekonomické třídy pneu, ale vyrábějí se pod křídly koncernu Michelin v jeho evropských továrnách. Zastoupení Michelinu je sázka na jistotu. Za poměrně málo peněz získáte kvalitní a moderní VAN pneumatiky.   Riken – cenově dostupná značka ze země vycházejícího slunce 

Letní a zimní VAN pneumatiky ekonomické značky Riken ocení zejména řidiči, kteří se sice rozhodují podle ceny, ale zároveň je pro ně důležitá celková kvalita, bezpečnost a zázemí značky. Riken vyrábí moderní pneumatiky pro osobní vozy, SUV, VAN a lehká nákladní vozidla. Značka Riken vznikla v JaponskuPneumatiky ze země vycházejícího slunce si díky příznivé ceně a velmi dobrým vlastnostem oblíbila řada řidičů. A tak není překvapením, že se pneu Riken postupně rozšířily do téměř celého světa. 

Riken - kvalita
Evropská kvalita
Riken - spolehlivost
Spolehlivost za dostupné ceny
Riken - michelin
Zázemí koncernu Michelin

Fakta o pneumatikách Riken

  • Japonský výrobce začal od roku 1979 pneumatiky Riken vyvážet do Evropy a Spojených států amerických.
  • Od roku 1992 jsou pneumatiky Riken součástí francouzského koncernu Michelin, který je pověstný vysokou kvalitou vyráběnýchpneumatik
  • Pneumatiky Riken pro evropský trh se vyrábějí v továrnách v Evropě, které patří Michelinu.
Riken - Van - fakta

Jaké vlastnosti mají VAN pneumatiky Riken?

  • Atraktivní cena.
  • Nízká hlučnost.
  • Robustní konstrukce = vynikající odolnost proti zatížení.
  • Velmi dobrá přilnavost na mokré i suché vozovce.
  • Velmi dobrá stabilita v zatáčkách.
  • Hlubší drážky dezénu zajišťují rychlý odvod vody.
Potřebujete poradit s výběrem VAN pneu Riken? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Vybíráme pro vaši dodávku: Cenově dostupné VAN pneumatiky Riken

CargoSpeedEvo – letní pneumatiky pro dodávky a lehké nákladní vozy obsahují moderní směs s obsahem siliky, která v kombinaci s asymetrickým dezénem zajišťuje velmi dobrou přilnavost na mokrém i suchém povrchu. Hlubší drážky dezénu se postarají o odvod vody a zamezují vzniku aquaplaningu. Pneumatika má výbornou ovladatelnost a vysokou stabilitu také v zatáčkách. 

Riken Cargo – letní pneumatika pro VAN a lehká nákladní vozidla s lemovaným asymetrickým dezénem má velmi dobrou přilnavost za sucha i za mokra. Podélné drážky zajistí rychlý odvod vody, pevné bloky běhounu zefektivní přilnavost při brždění. Pneumatika má dobré vlastnosti za všech povětrnostních podmínek a skvělou stabilitu v zatáčkách. 

Riken Cargo Winter – zimní pneumatika pro VAN a menší nákladní vozidla je označena symbolem 3PMSF, který je důkazem toho, že pneu má potřebné vlastnosti pro provoz v zimních podmínkách. Četné bloky běhounu a příčné drážky poskytnou dobrou přilnavost na mokré, kluzké vozovce i na sněhu.