Vyhledávaní
Riken letníZ koncernu Michelin

Letní pneumatiky Riken: Levné pneu z koncernu Michelin

Zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu na suché i mokré vozovce. A mají velmi dostupnou cenu. Řeč je o letních pneumatikách Riken, které se vyrábějí pod křídly koncernu Michelin. Pneumatiky značky Riken sice patří do ekonomické třídy pneu, díky zastoupení koncernu Michelin ale řidiči získají moderní a kvalitní pneumatiky. Představujeme vám letní pneumatiky Riken, které nezatíží váš rozpočet.  Riken – ekonomická značka původem z Japonska 

Letní pneumatiky ekonomické značky Riken budou top volbou zejména pro zákazníky, kteří se sice rozhodují podle ceny, ale zároveň hledí na celkovou kvalitu, bezpečnost a zázemí značky. Riken vyrábí moderní pneumatiky pro osobní vozy, SUV, VAN a lehká nákladní vozidla. Značka Riken vznikla v Japonsku, pneumatiky si díky příznivé ceně a velmi dobrým vlastnostem oblíbila řada řidičů. Později se pneu Riken rozšířily do téměř celého světa. 

Riken - kvalita
Evropská kvalita
Riken - spolehlivost
Spolehlivost za dostupné ceny
Riken - michelin
Zázemí koncernu Michelin
Riken - fatka

Fakta o pneumatikách Riken

  • Japonský výrobce začal od roku 1979 pneumatiky Riken vyvážet do Evropy a Spojených států amerických.
  • Od roku 1992 jsou pneumatiky Riken součástí francouzského koncernu Michelin, který je pověstný vysokou kvalitou vyráběných pneumatik.
  • Pneumatiky Riken pro evropský trh se vyrábějí v továrnách v Evropě, které patří Michelinu.

Jaké vlastnosti mají letní pneumatiky Riken?

  • Nabízejí výborný poměr cena/výkon.
  • Mají nízkou hlučnost.
  • Obsahují speciální směsi, které zaručují dobrou přilnavost na suché i mokré vozovce.
  • Některé pneu mají nižší valivý odpor, díky čemu šetří řidičům palivo.
  • Mají optimální ovladatelnost a jejich dezén se opotřebovává rovnoměrně.

Výběr cenově dostupných letních pneumatik Riken

Riken Road – směs pneumatiky s obsahem siliky snižuje valivý odpor, čímž šetří náklady na pohonné hmoty. Letní pneu má kratší brzdnou dráhu na mokré vozovce. Symetrický dezén zajistí velmi dobrý výkon při aquaplaningu a vysokou stabilitu v zatáčkách. Letní pneumatika Riken Road má výbornou přilnavost a optimální ovladatelnost za všech jízdních podmínek.

Riken Road Performance – letní pneumatika, která poskytne silný výkon na mokré i suché vozovce. Asymetrický dezén běhounu s pevnými žebry zajistí dobrou ovladatelnost i při vyšších rychlostech. Dezén na bázi křemičitých směsí zároveň snižuje spotřebu paliva. Tuhé dezénové bloky se postarají o rovnoměrné opotřebení pneumatiky a prodloužení její životnosti. 

Riken 4x4 Road 701 – letní pneumatika určena pro vozy typu SUV a auta s pohonem 4x4. Optimalizovaný dezén s vysokou hustotou lamel zajistí velmi dobrou přilnavost za sucha i za mokra. Podélné drážky dezénu se postarají o velmi dobrý odvod vody ven z kontaktní plochy. Pneumatika má vysokou stabilitu také při vyšších rychlostech, pevné boční stěny běhounu zvyšují odolnost proti nárazům

Riken Ultra High Performance – letní pneumatika pro ultra vysoký výkon. Asymetrický dezén běhounu umožní výbornou ovladatelnost i při vysokých rychlostech. Inovativní směs pneumatiky s obsahem siliky snižuje valivý odpor a šetří tak náklady na palivo. Pneumatiky mají velmi dobrou trakci na mokré vozovce. Vysoký počet dezénových bloků a důmyslný systém podélných drážek napomáhají rychlému odvodu vody. 

Riken Road Terrain – letní pneumatiky pro SUV a vozy s pohonem 4x4 jsou vhodné pro jízdu na silnici i v terénu. Zpevněná dvouvrstvá konstrukce s ocelovými výztuhami chrání pneumatiku před proražením ostrými kameny. Pneumatika s agresivním dezénem má také velmi dobrou odolnost proti nárazům v nerovném terénu. Navzdory robustnější konstrukci poskytuje pneumatika poměrně tichou a komfortní jízdu i na silnici. 
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a pomůžeme vám

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.cz

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321