Vyhledávaní
Royal Black letní

Profesionální výrobce pneumatik

Letní pneumatiky Royal Black: Skvělý výkon za velmi nízkou cenu

Sháníte letní pneumatiky za pár kaček? Pneumatiky ekonomické třídy značky Royal Black budou výborná volba. Pneumatiky se vyrábějí v Asii a mají veškeré certifikace pro jízdu na evropských silnicích. Pneumatiky Royal Black vám při jízdě ukážou, že i nízká cenovka může jít ruku v ruce se spolehlivostí a kvalitou.


Royal Black – spolehlivý výrobce z Asie na evropském trhu 

Značka Royal Black se specializuje na výrobu letních, zimních i celoročních pneumatik ekonomické třídy. Řidiči tak mají možnost získat spolehlivý výkon za bezkonkurenční cenu. Royal Black je strategickou značkou skupiny Shandong Haohua Tyre Co., Ltd, která vyrábí pneumatiky v továrně o rozloze 500 tisíc metrů čtverečních v provincii Shandong v Číně.

RB - spolehlivý výkon za nízkou cenu
Spolehlivý výkon za nízkou cenu
RB - certifikace pro jízdu v Evropě
Certifikace pro jízdu v Evropě
RB - ověřeno desítkami tisíc zákazníků
Ověřeno desítkami tisíc zákazníků
Royal Black - pro jaké vozy

Pro jaké vozy jsou pneu Royal Black určeny?

V širokém portfoliu rozměrů a dezénů si ty pravé pneumatiky pro svůj vůz najde řidič běžného osobního i terénního auta, SUV, dodávky a lehkého nákladního vozidla. Za pomoci moderních technologií a automatizovaných strojů dosahuje roční kapacita výroby v továrně Haohua 20 milionů kusů osobních pneumatik a 2 miliony nákladních pneu.

Co jste o pneumatikách Royal Black možná ještě nevěděli…
  • Pneu Royal Black mají přes 400 rozměrů a více než 30 vzorů dezénu
  • Pneumatiky mají veškeré potřebné certifikace pro země Evropské unie, Spojené státy americké, země Perského zálivu a Brazílii.
  • Pneumatiky patří k těm cenově nejvýhodnějším na evropském trhu. Přesto nabízejí velmi dobrý výkon. Zajistí bezpečnou, pohodlnou a tichou jízdu.

Vybíráme obutí pro váš vůz: Letní pneu Royal Black 

Royal mile – letní pneumatiky, které mají velmi tichý provoz a skvělou přilnavost za mokra. Řidiči se mohou těšit také na dlouhý kilometrový nájezd a pohodlnou jízdu za každého počasí. 

Royal Performance – letní pneumatika obsahuje nový systém redukce hluku. Pneumatiky mají velmi dobrou trakci na mokré i suché vozovce. Centrální část dezénu je navržena tak, aby zvyšovala odolnost vůči aquaplaningu

Royal A/T – nová směs běhounu je odolná vůči opotřebení a zlepšuje přilnavost letní pneumatiky za mokra. Speciální design lamel a tuhé bloky dezénu zaručují skvělý výkon v zatáčkách, drážky s velkým úhlem se starají o efektivní odvod vody.

Royal Explorer II – dezén letní pneu je navržen tak, aby poskytoval spolehlivý výkon nejen na mokré a suché vozovce, ale zvládl i mírný terén. Optimální poměr drážek zlepšuje ovladatelnost a zajišťuje dobrý brzdný výkon na kluzké vozovce. Pneumatiky se vyrábějí i se zesílenou konstrukcí, která umožňuje rychlost nad 240 km/h

Royal Sport – tyto letní pneumatiky mají nízkou hlučnost a řidičům tak zajistí tichou a pohodlnou jízdu. Široké drážky dezénu zlepšují odvod vody z kontaktní plochy a snižují riziko aquaplaningu. Pneumatika má velmi dobrou přilnavost na mokré i suché vozovce. 
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a pomůžeme vám

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.cz

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321