Vyhledávaní
Sezóna

Značky
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU FALKEN

Seřadit
Našli jsme pro vás 1081 produktů

Výrobce pneumatik Falken začal psát svou historii teprve v roce 1983, ale i za relativně krátkou dobu se stal vyhledávanou špičkou hlavně pro mladší řidiče, kteří se nebojí zkoušet nové věci.

Letní i zimní pneumatiky Falken jsou ideální volbou pro sportovní, dynamické řidiče i pro řidiče malých vozidel a automobilů střední třídy, kteří poptávají výborné pneumatiky za příznivé ceny.

Perfektní stabilita, výborný odvod vody a skvělá ovladatelnost za každého počasí. Výborné jízdní vlastnosti letních pneu Falken Azenis FK510 potvrzuje i řada nezávislých testů, ve kterých se vyrovná i pneumatikám prémiových značek.

Letní pneu Falken Ziex ZE914A EcoRun vás podrží na suché i mokré vozovce díky nízkému valivému odporu šetří palivo. Běhoun obsahuje indikátory opotřebení pneumatik, které mění tvar, když se hloubka dezénu zmenšuje.

Zimní pneu Falken EuroWinter HS01 jsou připraveny na vše, co nám evropská zima nabízí. Pneumatiky rychle odvádějí sněhovou břečku a díky výborné trakci velmi dobře drží stopu i na mokré vozovce.

Prohlédněte si pneumatiky Falken v rozměru 195/65 R15, případně sáhněte po pneu Falken 205/55 R16. Nebo máte menší ráfky a hledáte pneu Falken 165/70 R13? U nás si zkrátka vyberete letní i zimní pneumatiky Falken pro každý vůz.