Vyhledávaní
Sezóna

KUMHO
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU KUMHO

Seřadit
Našli jsme pro vás 2565 produktů

Společnost Kumho Tyre Company se sídlem v jihokorejském Soulu byla založena již v roce 1960. Dnes je s více než 60 miliony prodaných pneumatik ročně a ročním obratem přes 2 miliardy eur jedním z největších výrobců pneu na světě.

Více než 10 000 zaměstnanců společnosti Kumho vyvíjí, vyrábí a distribuuje hlavně osobní, dodávkové a nákladní pneumatiky.

Kumho je opravdu globální hráč, jehož továrny najdete nejen v Koreji, ale také ve Vietnamu, v Číně a USA. Kumho má také výzkumná a vývojová centra v Evropě a USA. Pneu Kumho jsou často součástí první výbavy vozů značek Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen a korejských výrobců Kia a Hyundai.

Z nabídky letních pneumatik Kumho si majitelé vozů střední třídy oblíbili hlavně letní dezén Kumho KH27. Jeho výhodou je nízká pořizovací cena a slušné jízdní vlastnosti na suché i mokré vozovce. 

zimních pneu Kumho pak žebříčku oblíbenosti kraluje zimní SUV vzorek Kumho WinterCraft WP51Jde o opravdového specialistu na sníh a nejdrsnější zimu. Předností tohoto pláště je stabilní chování i při velmi nízkých teplotách.