Vyhledávaní
Zimní

RIKEN
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

ZIMNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU RIKEN

Seřadit
Našli jsme pro vás 167 produktů

Zimní pneumatiky Riken: Dostupné zimní obutí vzniká pod dohledem Michelin

Zimní pneu Riken jsou oblíbené pro nízkou cenu a dobré jízdní vlastnosti. Historie japonského výrobce pneumatik Riken sahá až do roku 1917. Společnost však původně pracovala v oblasti fyzikální vědy a chemického výzkumu. S výrobou pneu začal Riken později v roce 1956. 

Od roku 1970 patří pneumatiky Riken pod francouzský koncern Michelin, což přináší další posun ve vývoji moderních pneumatik. Chcete levné zimní pneu pro vůz s disky od 13 do 18 palců? Zkuste prověřenou klasiku v podobě dezénu Riken Snowtime B2.

Oblíbené zimní dezény Riken

Na vozech střední třídy vás pak příjemně překvapí pneumatiky Riken Snow, které vynikají nízkým valivým odporem a nízkou úrovní hlučnosti. Pro SUV vozy jsou tu zimní pneu Riken SUV Snow, které vás podrží na ledu, za deště i ve sněhové břečce.

Vývojáři firmy Riken myslí i na sektor užitkových vozů. Zimní dodávkové pneu Riken Cargo Winter vykazují výbornou přilnavost a ovladatelnost za každých zimních podmínek. Díky robustní konstrukci snesou i velké zatížení. Obujete je na dodávky s průměrem disků 14 až 16 palců.

Nahlédněte do naší video poradny

Nevíte si rady s výběrem pneumatik? Schválené rozměry pneumatik pro váš vůz najdete v technickém průkazu. Mrkněte také do naší video-poradny, kde se dozvíte, proč jezdit v zimě na zimních pneumatikách, ale i to, jaká je správná výška vzorku pneumatik.