Vyhledávaní
Sezóna

FULDA
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU FULDA

Seřadit
Našli jsme pro vás 842 produktů

Historie německého výrobce pneumatik Fulda sahá až do roku 1906, kdy vyrobili ve společnosti Fulda první pneumatiku. Po letech vývoje stále novějších a lepších pneumatik přechází v roce 1966 společnost Fulda pod nadnárodní koncern Goodyear.

Dnes pneumatiky Fulda vynikají hlavně v poměru cena/výkon. Za svoje peníze dostanete léty prověřenou německou kvalitu se spoustou nových technologií. V portfoliu značky jsou nejen osobní pneu, ale také dodávkové pneumatiky Fulda a nákladní pneu Fulda

V kategorii letní pneumatiky Fulda nasazuje spolehlivé ekonomické dezény Fulda Eco Control, Fulda Eco Control HP a Fulda Eco Control HP 2 s dobrou ovladatelností na suchu i na mokru.

Náročnější majitelé sportovních vozů pak jistě ocení sportovnější pneumatiky Fulda Sportcontrol a Fulda Sportcontrol 2, které vynikají hlavně výbornou přilnavostí za mokra i ve vyšších rychlostech.
 
Pokud hledáte zimní pneu Fulda, nesmí vám ujít odolný model Fulda Kristall Control 2, který vyniká hlavně v přilnavosti na mokré vozovce a na sněhu. Fulda Kristall Montero 3 pak všestranná zimní pneumatika s výbornou spotřebou i záběrem na sněhu.

Obyvatelé větších měst a nelyžaři si pak možná vystačí s celoročními pneumatikami Fulda Multicontrol, které si poradí se sněhovým popraškem i rozpálenou vozovkou.