Vyhledávaní
Sezóna

Značky
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

OSOBNÍ PNEUMATIKY 265/70 R 17

Seřadit
Našli jsme pro vás 264 produktů

Rozměr 265/70 R17 pro větší vozidla velmi dobře absorbuje nerovnosti terénu 

Pneumatiky ve velikosti 265/70 R17 jsou navrženy pro větší vozidla typu SUV, pick-upy a některé typy off-road aut. Šířka pneumatiky 265 mm poskytuje solidní základnu pro stabilní jízdu. Poměr strany 70 znamená, že boční stěna pneumatiky je dostatečně vysoká na to, aby absorbovala nerovnosti silnice a zajišťovala hladkou jízdu. Průměr kola 17 palců je typický pro vozidla, která kombinují výkon s pohodlím.

Pneumatiky v rozměru 265/70 R17, které najdete u nás na Pneubossu, vám poskytnou vysokou úroveň bezpečnosti, komfortu a výkonu

4 tipy na značky pneumatik v rozměru 265/70 R17

Mezi značky, které nabízejí pneumatiky ve velikosti 265/70 R17 patří například Michelin, Nexen, Falken a Yokohama. Tyto značky jsou známé díky kvalitě, odolnosti a inovativním technologiím, které zvyšují výkon pneumatik:

Vlastnosti letních, zimních a celoročních pneu ve velikosti 265/70 R17

  • Letní pneumatiky jsou přizpůsobené pro výkon za teplého počasí. Mají speciální směsi, které zlepšují trakci a manipulaci na suchých a mokrých silnicích.
  • Zimní pneumatiky jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti během chladných měsíců. Mají hluboký dezén a speciální gumovou směs, která zůstává pružná i v nízkých teplotách a zajišťuje tak lepší přilnavost na sněhu a ledu.
  • Celoroční pneumatiky nabízejí kompromis mezi letními a zimními modely, poskytují dobrý výkon v různých podmínkách a eliminují potřebu sezónního přezouvání.

S výběrem pneu vám rádi pomůžeme a navštivte také naši pneu-poradnu

Potřebujete poradit s výběrem pneumatik? Neváhejte nás kontaktovat a nakoukněte také do naší pneu-poradny. Najdete v ní spoustu zajímavých témat v souvislosti s pneumatikami a motorismem. Přečíst si můžete například články tom, co je mezinárodní řidičák, jak jezdit s automatem nebo co jsou chytré plánovače tras