Vyhledávaní
Sezóna

DEBICA
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

ZIMNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU DEBICA FRIGO SUV 2

Seřadit
Našli jsme pro vás 8 produktů

Pneumatiky Debica Frigo SUV 2 jsou zimní pneumatiky ekonomické třídy pro SUV, které si vás získají výborným poměrem cena/výkon. I přesto, že se řadí do ekonomické třídy, uspěly pneu Frigo 2 i při testování ve švýcarských Alpách.

Pneu vám nabízí vysoký kilometrový nájezd, vynikající brzdné vlastnosti a stabilní jízdu na všech površích. Jsou vhodné pro disky průměru 17 až 18 palců, takže je obujete spíše na menší SUV.

Směrové drážky ve střední části pneumatiky, obvodové drážky a vyšší počet zkosených lamel na pneumatice budou účinněji odvádět rozbředlý sníh a vodu. Pneumatika je tedy lépe odolná proti aquaplaningu i slushplaningu. To znamená, že se pneumatika nenechá snadno unášet rozbředlým sněhem.

Rozložení bloků po obvodu pneumatiky redukuje hlučnost a díky masivním blokům v ramenní oblasti ocení řidiči vynikající ovladatelnost v zatáčkách. K ještě lepšímu komfortu cestujících přispěje redukce vibrací. Flexibilitu i v nízkých teplotách zajišťuje křemík, který byl přidán do dezénové směsi.

Debica je největší polský výrobce letních, zimních, ale také celoročních pneumatik pro osobní automobily a dodávky. Pneumatiky pro všechna terénní vozidla, zemědělské stroje a další výrobky v odvětví výroby pneumatik. Pneumatiky Debica z koncernu Goodyear jsou kvalitní pneumatiky za přijatelné ceny.

A pokud se ve všech těch číslech už trošku ztrácíte, mrkněte do naší pneu-poradny, kde se dozvíte mimo jiné i to, jak správně číst rozměry pneumatik.