Vyhledávaní
Sezóna

DEBICA
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU DEBICA PRESTO HP2

Seřadit
Našli jsme pro vás 16 produktů

Pneumatiky Debica Presto HP2 jsou letní pneumatiky ekonomické třídy pro nižší a střední třídu aut, které si vás získají výborným poměrem cena/výkon. Vyrábí se pro disky průměru 14 až 17 palců.

Mezi hlavní výhody patří krátká brzdná dráha na mokré vozovce a vysoký kilometrový nájezd. Dále vynikají úsporou paliva. Další výhoda je výrazně vyšší kilometrový nájezd. Dezény Presto HP2 disponují větším množstvím drážek, než je u této třídy typické. Voda má proto více prostoru pro odtékání, což zlepšuje brzdnou dráhu a ovladatelnost pneumatiky na mokrých silnicích.

Optimalizované uspořádání dezénových bloků a zpevněná konstrukce pomáhají pneumatice efektivněji rozkládat tlak. Tím se zpomaluje oděr pláště a prodlužuje jeho životnost. Charakteristický tvar drážek ve středových blocích běhounu pomáhá pneumatice udržovat perfektní kontakt s vozovkou, ať už jedete po jakémkoliv povrchu. Dezén vám zajistí spolehlivý záběr na asfaltu, štěrku i na polních cestách.

Debica je největší polský výrobce letních, zimních, ale také celoročních pneumatik pro osobní automobily a dodávky. Pneumatiky pro všechna terénní vozidla, zemědělské stroje a další výrobky v odvětví výroby pneumatik. Pneumatiky Debica z koncernu Goodyear jsou kvalitní pneumatiky za přijatelné ceny.

A pokud se ve všech těch číslech už trošku ztrácíte, mrkněte do naší pneu-poradny, kde se dozvíte mimo jiné i to, jak správně číst rozměry pneumatik.