Vyhledávaní
Sezóna

DEBICA
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Ostatní značení

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU DEBICA PRESTO UHP2

Seřadit
Našli jsme pro vás 53 produktů

Pneumatiky Debica Presto UHP2 jsou letní pneumatiky ekonomické třídy pro střední třídu aut, které si vás získají výborným poměrem cena/výkon. Vyrábí se pro disky průměru 17 až 18 palců.

Pokud potřebujete kvalitní obutí za rozumnou cenu, jsou letní pneu Debica Presto UHP2 rozhodně dobrou volbou. Nabídnou vám kratší brzdnou dráhu na mokru i suchu, jsou tedy bezpečné, ale také s nimi ušetříte do budoucna, protože použité materiály výrazně snižují spotřebu paliva.

Letní pneumatiky Debica Presto UHP2 se opravdu spolehlivě ovládají nejen na sluncem rozpáleném asfaltu, ale i uprostřed bouře nebo po dešti. Množství různorodých lamel a drážek zkracuje brzdnou dráhu na mokré vozovce, což oceníte zejména při průjezdu městem, když potřebujete prudce zastavit před nepozorným chodcem. Rovnoměrné opotřebování běhounu má pozitivní vliv na prodloužení kilometrového nájezdu a samozřejmě vám také ušetří spotřebu pohonných látek.

Debica je největší polský výrobce letních, zimních, ale také celoročních pneumatik pro osobní automobily a dodávky. Pneumatiky pro všechna terénní vozidla, zemědělské stroje a další výrobky v odvětví výroby pneumatik. Pneumatiky Debica z koncernu Goodyear jsou kvalitní pneumatiky za přijatelné ceny.

A pokud se ve všech těch číslech už trošku ztrácíte, mrkněte do naší pneu-poradny, kde se dozvíte mimo jiné i to, jak správně číst rozměry pneumatik.

123