Vyhledávaní
Sezóna

BFGOODRICH
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Ostatní značení

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

CELOROČNÍ SUV A 4X4 PNEU BFGOODRICH TRAIL-TERRAIN T/A

Seřadit
Našli jsme pro vás 47 produktů

BFGoodrich Trail Terrain T/A: univerzální SUV pneumatiky na silnici i do lehkého terénu

Oblíbené celoroční SUV pneumatiky BFGoodrich Trail Terrain T/A nabízejí vynikající výkon a odolnost na silnici i v lehčím terénu. Díky odolné konstrukci pneu s dvojitou vrstvou a vylepšenou ochranou proti poškození jsou pneumatiky méně náchylné k proražení.

Agresivní dezén pro efektivní záběr v terénu i na sněhu

BFGoodrich Trail Terrain T/A mají agresivní dezén s velkými bloky. Ty které přinášejí nejen klidnou jízdu po silnici, ale také lepší trakci a ovladatelnost v terénu. Díky odolné konstrukci s dvojitou vrstvou a vylepšenou ochranou proti poškození jsou pneumatiky méně náchylné k proražení a poškození v terénu. Výborné jízdní vlastnosti vzorku v zimě stvrzuje také certifikát 3PMSF.

Obutí pro SUV různých velikostí

Pneumatiky BFGoodrich Trail Terrain T/A jsou vhodné pro SUV a 4×4 vozy různých velikostí. Obujete je na disky od 15 do 22 palců. Oblíbené jsou např. v rozměrech 265/65 R18, 275/60 R20 a 265/60 R18. 

BFGoodrich: Odborníci na jízdu v terénu

Americká značka pneu BFGoodrich, společnost patřící do skupiny Michelin, se výrazně prosazuje v oblasti terénních a SUV pneumatik. BFGoodrich také vyrábí pneumatiky pro závodní automobilové soutěže, včetně WRC a Rally. V posledních letech se však BFGoodrich rozhodl více se zaměřit na trh s klasickými osobními pneumatikami a úspěšně expanduje do této oblasti.

Potřebujete pomoci s výběrem? Zkuste pneu-poradnu!

Máte problém s výběrem správné velikosti pneumatik pro vaše SUV nebo off-road vozidlo? Využijte naší pneu-poradny. Najdete v ní informace o tom, jak číst rozměry pneumatik, jak pečovat o pneumatiky a jak vybrat pneumatiky pro jízdu v terénu.

12