Vyhledávaní
Sezóna

BFGOODRICH
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

CELOROČNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BFGOODRICH G-GRIP ALL SEASON2

Seřadit
Našli jsme pro vás 71 produktů

Celoroční pneumatiky G-Grip All Season 2 patří mezi výkonné celoroční pneu. Díky certifikacím M+S a 3MPSF je můžete používat nejen v létě, ale i po celou zimu.

Mezi hlavní přednosti těchto celoroček značky BFGoodrich patří efektivní brzdění na mokru a výborná přilnavost na mokré i suché vozovce. Pneu se vyrábí v 66 rozměrech pro disky od 14 do 19 palců.

Díky inovacím došlo ke snížení brzdné dráhy na suché vozovce o pěkných 3,5 m ve srovnání s první generací pneu díky závěsům, které rozšiřují kontaktní plochu mezi pneumatikou a vozovkou.

Americká značka BFGoodrich spadající pod koncern Michelin se profiluje především jako významný výrobce terénních a SUV pneumatik a dodává závodní pneu i pro automobilové závody WRC a Rally. Ale stejně dobře si vede i oblasti osobních pneumatik pro silniční provoz.

Prohlédněte si také další celoroční pneumatiky BFGoodrich, které pro vás máme nejen v oblíbených rozměrech 195/65 R15, 215/55 R17 a 245/45 R18. A nahlédněte také do naší pneu-poradny, kde se dozvíte jaký tlak udržovat v pneumatikách a pro koho jsou vhodné celoroční pneumatiky.