Vyhledávaní
Sezóna

BFGOODRICH
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BFGOODRICH ADVANTAGE

Seřadit
Našli jsme pro vás 24 produktů

Letní SUV pneumatiky BFGoodrich Advantage SUV patří mezi výkonné letní pneu na silnici i do terénu. Mezi hlavní přednosti těchto pneu značky BFGoodrich patří dlouhá životnost a výborná ovladatelnost na mokré i suché vozovce. Pneu obujete na drtivou většinu SUV s disky od 16 do 20 palců.

Nová směs Handling Plus snižuje valivý odpor, což samozřejmě snižuje i spotřebu paliva. V létě vás udrží na silnici bez kompromisů v oblasti bezpečnosti na každé cestě. Pneumatiky BFGoodrich Advantage SUV vám přinášejí výborný výkon, bezpečnou jízdu i úsporu paliva.

Americká značka BFGoodrich spadající pod koncern Michelin se profiluje především jako významný výrobce terénních a SUV pneumatik a dodává závodní pneu i pro automobilové závody WRC a Rally.

Prohlédněte si také další letní pneumatiky BFGoodrich, které pro vás máme nejen v oblíbených rozměrech 265/60 R18, 265/65 R17 a 225/55 R18. A nahlédněte také do naší pneu-poradny, kde se dozvíte jaký tlak udržovat v pneumatikách a pro koho jsou vhodné celoroční pneumatiky.

1