Vyhledávaní
Sezóna

BFGOODRICH
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BFGOODRICH ADVANTAGE

Seřadit
Našli jsme pro vás 154 produktů

Letní pneumatiky BFGoodrich Advantage patří mezi výkonné letní pneu. Mezi hlavní přednosti těchto pneu značky BFGoodrich patří dlouhá životnost a výborná ovladatelnost na mokré i suché vozovce. Pneu obujete na drtivou většinu aut s disky od 14 do 19 palců.

Nová směs Handling Plus snižuje valivý odpor, což samozřejmě snižuje i spotřebu paliva. V létě vás udrží na silnici bez kompromisů v oblasti bezpečnosti na každé cestě. Pneumatiky BFGoodrich Advantage vám přinášejí výborný výkon, bezpečnou jízdu i úsporu paliva.

Přednosti nového asymetrického běhounu nejvíce pocítíte v krizových situacích, tedy při prudkém brždění a zatáčení. Podle interních testů značky má dezén Advantage při rychlosti 100 km/h o 1,5 metru kratší brzdnou dráhu na suchu a při dešti zabrzdí dokonce o 2,4 metru dříve než předchozí generace.

Americká značka BFGoodrich spadající pod koncern Michelin se profiluje především jako významný výrobce terénních a SUV pneumatik a dodává závodní pneu i pro automobilové závody WRC a Rally. Stejně tak dobře si však vede i v oblasti osobních pneumatik.

Prohlédněte si také další letní pneumatiky BFGoodrich, které pro vás máme nejen v oblíbených rozměrech 185/60 R14, 195/65 R15 a 225/65 R17. A nahlédněte také do naší pneu-poradny, kde se dozvíte jaký tlak udržovat v pneumatikách a pro koho jsou vhodné celoroční pneumatiky.