Vyhledávaní
Sezóna

SAVA
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU SAVA

Seřadit
Našli jsme pro vás 461 produktů

Pneumatiky Sava se začaly vyrábět už v roce 1921 ve Slovinsku a jsou pojmenovány podle stejnojmenné řeky. A i když značka už od roku 2004 patří pod koncern Goodyear, většina letních i zimních pneumatik Sava se stále vyrábí ve slovinském městě Kranj.

Pneu Sava se sice řadí do tzv. ekonomické třídy pneumatik, ale odvedou velmi dobrou službu i na vozech střední a vyšší třídy. Portfolio značky obsahuje nejen pneu pro osobní automobily, ale oblíbené jsou také dodávkové pneumatiky Sava a nákladní pneu Sava.

Pokud hledáte levnější letní pneumatiky s dobrou přilnavostí na mokré vozovce, sáhněte po pneu Sava Effecta+. Pneu Sava Perfecta pak potěší hlavně řidiče, kteří hledají nízkou hlučnost a výbornou přilnavost. Pneumatiky Sava Intensa HP 2 si vás pak získají vysokou výdrží a tichou jízdou.

Ve Slovinsku myslí i na majitele SUV, pro které je tu Sava Eskimo SUV 2 s výborným poměrem ceny a kvality.

zimní královnou poměru cena/výkon je léty prověřená klasika Sava Eskimo S3+. Pokud se chystáte během zimy do hor, volte pneu Sava Eskimo HP, které vynikají výbornou přilnavostí na mokru i na ledu.  

Pokud patříte mezi sváteční řidiče, kteří neholdují zimním radovánkám a rádi ušetříte nějakou tu korunu za přezouvání pneumatik, si možná vystačí i s celoroční pneu Sava Adapto HP.

A Sava nezapomíná ani na vaše užitkové vozy a dodávky, pro které máme letní dodávkové pneu Sava Trenta 2 a zimní pneu pro dodávky Sava Trenta MS.