Vyhledávaní

Nákladní pneu Giti – odolnost a kvalita z Německa

Sháníte nákladní pneumatiky? Velké vozy si žádají pořádné pneumatiky. A to nejen co se týče velikosti, ale především kvality. Značka Giti je expertem na vysoce kvalitní nákladní pneumatiky za dostupné ceny! Seznamte se s pneu pro regionální, dálkový, městský, on/off road či jiný provoz. Nákladní pneu pro evropský trh Giti vyvíjí v Německu.  

Giti – etablovaný světový výrobce pneumatik

Giti vyrábí pneumatiky vysoké střední třídy. Sídlo společnosti Giti Group se nachází v Singapuru, její kořeny sahají až do roku 1951. Dnes se řadí mezi deset největších světových výrobců pneumatik. Do portfolia Giti patří celá řada nákladních, dodávkových, osobních pneumatik a i pneu pro motosport.


Giti má vždy tu správnou pneu pro každé použitíGITI nákladní protektor

Všechny nákladní pneumatiky Giti jsou protektorovatelné

Nákladní pneumatiky Giti jsou vyráběny tak, aby je bylo možné i několikrát protektorovat. Použití moderních protektorovaných pneumatik představuje jedinečnou příležitost, jak ušetřit peníze za nákup nových pneu a snížit tak provozní náklady vozového parku. Protektorované pneu Giti s obnovenou životností zůstávají spolehlivé a bezpečné tak jako nové pneumatiky.
V rámci EU jsou protektorované pneumatiky podrobeny stejným bezpečnostním testům jako nové pneumatiky. To zaručuje, že protektorované pneu mohou najet stejný počet kilometrů jako nové za zlomek nákladů. Protektorování zároveň pomáhá chránit životní prostředí.
Giti nákladní zajímavosti

Zajímavosti o pneumatikách Giti:

  • Nákladní pneu Giti obouval například závodní tahač MAN TGX při závodu na okruhu DEKRA Lausitzring v Německu.
  • Giti dodává pneu pro motosport i závody tracků. Závodníci se i díky pneu Giti už nejednou umístili na stupních vítězů.
  • Giti získala první evropskou originální výbavu pro elektromobily na oceněném modelu VW ID. Buzz. Tento elektromobil bude obouvat pneu GitiSynergyH2.
  • Všechny pneumatiky pro evropský trh vznikají ve špičkovém výzkumném a vývojovém centru v německém Hannoveru.
  • Testy pneumatik Giti provádí na testovacích polygonech v testovacím centrum MIRA ve Velké Británii, Idiada ve Španělsku a Mellatrack ve Finsku.

Potřebujete poradit s výběrem nákladních pneu Giti? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme. 

Inspirace: Jaké nákladní pneu Giti může obouvat váš vůz?


Giti GTR 955 – nejnovější návěsová pneumatika z rodiny Combi road pro použití v dálkové i regionální přepravě. Zesílená běhounová směs se zvýšenou odolností proti oděru výrazně zvyšuje kilometrový výkon. Pneu má mimořádně nízkou hlučnost a dlouhou životnost. Díky nízkému valivému odporu šetří tato celoroční návěsová pneu spotřebu paliva. 

Giti GSR 236 – celoroční vodící pneu má extrémně krátkou brzdnou dráhu na mokrém povrchu a nízkou hlučnost. Robustní ramena a zesílené bočnice jsou doplněné o indikátory oděru. Tato pneu s dlouhou životností je vhodná pro regionální i dálniční provoz. 

Giti GDL 617 – celoroční pneu pro dálkový provoz na hnací nápravě s vysokým kilometrovým výkonem a nízkým valivým odporem, díky čemu se sníží spotřeba paliva. Dezén má multilamelové uspořádání a využívá technologii tzv. „cool running“ pro nízké zahřívání pryžové směsi. Pneumatika má vynikající trakci na suchu, mokru i v zimních podmínkách. 

GDR665+  - záběrová pneumatika z řady Combi road pro dálkový i regionální provoz. Vylepšená běhounová směs se zvýšenou odolností proti oděru a nižší tvorbou tepla zajistí 30% navýšení kilometrového výkonu oproti předchozímu typu GDR665. Pneu má vynikající trakci na suché, mokré i zasněžené vozovce. 

GitiGam851 – vodící i návěsová celoroční pneumatika s novým robustním dezénem nabízí skvělou trakci v náročném terénu. Pneu má vynikající kilometrový výkon a odolnost proti proříznutí, proražení a poškození kostry v on/off-road provozu. 

Giti GDR675 – záběrové pneumatiky z kategorie Combi Road s prvotřídními výkony. Inovativní směrový dezén s technologií 3D lamel zajistí vyšší kilometrový nájezd. Pneu má vynikající trakci, malou hlučnost a nízký valivý odpor. 


Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a pomůžeme vám

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte
se zpracováním osobních údajů.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.cz

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321