Vyhledávaní
Sezóna

BFGOODRICH
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Ostatní značení

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BFGOODRICH RADIAL T/A

Seřadit
Našli jsme pro vás 21 produktů

Letní pneumatiky BFGoodrich Radial T/A s unikátním bílým nápisem patří mezi speciální letní pneu na historická sportovní vozidla. Mezi hlavní přednosti těchto pneu značky BFGoodrich patří výborná odezva při řízení a výborná trakce na mokré i suché vozovce. Pneu obujete na historická auta s disky od 14 do 15 palců.

Bočnice vybavená speciálním stabilizátorem dodává pneumatice vyšší stabilitu v extrémních rychlostech a napomáhá okamžité odezvě při řízení. Nad vozem tak máte maximální kontrolu i v ostrých zatáčkách.

Uvnitř pláště jsou dva ocelové pásy se spirálovitě stočeným nylonem, díky kterým je běhoun mnohem odolnější a stabilní i při 250 kilometrové rychlosti. Široký dezén obsahuje velmi vysoký počet bloků dezénu, které pohlcují hluk i nerovnosti na asfaltu. Hučení pneumatik vám tak nebude kazit požitek z jízdy.

Americká značka BFGoodrich spadající pod koncern Michelin se profiluje především jako významný výrobce terénních a SUV pneumatik a dodává závodní pneu i pro automobilové závody WRC a Rally, ale stejně dobře si vede i v oblasti osobních pneumatik.

Prohlédněte si také další letní pneumatiky BFGoodrich, které pro vás máme nejen v oblíbených rozměrech 275/60 R15, 295/50 R15 a 205/70 R14. A nahlédněte také do naší pneu-poradny, kde se dozvíte jaký tlak udržovat v pneumatikách a co je to aquaplaning a jak se mu vyhnout.