Vyhledávaní
Sezóna

DUNLOP
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU DUNLOP

Seřadit
Našli jsme pro vás 1360 produktů

Pneumatiky Dunlop se v současnosti vyrábí v koncernu Goodyear. Letní a zimní pneumatiky Dunlop se běžně vyrábí nejen pro osobní, ale i dodávkové vozy. A Dunlop nezapomíná ani na motocykly.

Dunlop je tradičně spjat s motorsportem, v němž má výhradní postavení jako dodavatel pneumatik pro závody v Le Mans. Na základě znalostí a zkušeností s výrobou ryze závodních pneumatik Dunlop, se společnosti daří vyvíjet osobní pneu se sportovním charakterem. 

Společnosti Dunlop patří jedno významné prvenství. Vynalezla první pneumatiku. Od té doby vyrábí gumy, které vyhrávají závody a ceny. Pneumatiky Dunlop jsou určené zejména pro luxusní a sportovní vozy.

Svým partnerstvím s předními automobilkami jako Porsche, BMW, Mercedes či Audi umožňuje jejich řidičům užívat si vysoké výkonnosti kol Dunlop. Pokud máte rádi sportovní jízdu, s pneumatikami Dunlop budete vždy spokojeni.

Dunlop je jednou z nejznámějších značek pneumatik na světě. Více než století vývoje a zkušeností z motorsportu jde do každé pneumatiky Dunlop. Tradice této značky je postavena na vyspělé technologii, která spojuje řidiče a silnici jako nikdy předtím.

Vyzkoušejte osvědčené letní pneu Dunlop Sport Maxx, Dunlop Sport Bluerosponse nebo zimní pneu Dunlop SP Winter response 2 a poznejte pocit jistoty z jízdy. Naskladňujeme pro Vás pneumatiky Dunlop mimo jiné také v oblíbených rozměrech 195 65 R15 a 205 55 R16.