Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE TURANZA T001 EVO

Seřadit
Našli jsme pro vás 7 produktů

Propracované letní pneumatiky Bridgestone Turanza T001 EVO cílí předvším na řidiče vozů vyšší třídy. Oblíbené velikosti jsou např. 215/55 R17225/40 R18 a 215/50 R18.

Asymetrický dezén disponuje třemi širokými drážkami pro odvod vody. Díky mnoha žebrům a nové směsi s vysokým obsahem siliky nabízí pneumatiky výjimečnou bezpečnost a ovladatelnost za všech podmínek. Vysoce tuhé příčné a podélné ramenní bloky poskytují optimální kontakt pneu s vozovkou.

Při vývoji byl kladen důraz na optimalizaci tvaru a konstrukce pneumatiky za účelem zlepšení ovladatelnosti a komfortu. Pneumatiky tak mají skvělou přilnavost a stabilitu i ve vyšších rychlostech, což řidiči ocení zejména na mokrém povrchu.

Kromě toho mají tyto pneumatiky Bridgestone díky technologii Bridgestone NanoPro-Tech nízký valivý odpor a díky speciální drážce nabízí mimořádně tichou jízdu. Pokud hledáte výkonné letní pneumatiky pro pohodlné cestování, pro toho jsou pneu Bridgestone Turanza T001 EVO tou správnou volbou!

Kdybyste si nebyli jistí s výběrem, mrkněte do naší pneu-poradny, kde najdete, jak správně číst rozměry na pneumatikách, nebo jak připravit auto na STK. Podívejte se také, kam vyhodit staré pneumatiky.