Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE POTENZA S001

Seřadit
Našli jsme pro vás 107 produktů

Letní pneumatiky Bridgestone Potenza S001 díky mnoha variantám pro disky od 15 do 20 palců zaručeně osloví řidiče vozů napříč různými kategoriemi. Oblíbené jsou např. velikosti 205/55 R16, 225/45 R17 a 255/35 R19.

Pneu od prémiového výrobce Bridgestone nabízí výborný výkon, přesnou ovladatelnost a dokonalou přilnavost na mokré i suché vozovce. Aktivní vložka zvyšuje podélnou tuhost pro lepší brzdný účinek a ovladatelnost. Přitom zachovává vertikální tuhost pro přilnavost v zatáčkách a jízdní komfort. Vysoký úhel příčných drážek zlepšuje odvod nadbytečné vody a odolnost proti aquaplaningu.

Velké a vysoce přilnavé pevné bloky na vnější straně se v zatáčkách starají o vynikající přilnavost. Podélná tuhost poskytuje požadovaný brzdný účinek a moderní konstrukce běhounu zamezuje nadbytečné hlučnosti pneumatiky. Lehká konstrukce nárazníkových pásů pak snižuje valivý odpor a spotřebu paliva.

Kdybyste si nebyli jistí s výběrem, mrkněte do naší pneu-poradny. Zde najdete, jak správně číst rozměry na pneumatikách nebo jak připravit auto na STK. Podívejte se také, kam vyhodit staré pneumatiky.