Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Výprodej

Ostatní značení

Využití

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE

Seřadit
Našli jsme pro vás 2865 produktů

Pneumatiky Bridgestone mají pověst jako z nejkvalitnějších pneumatik pro osobní auta, ale také dodávky. Společnost získala neocenitelné zkušenosti vývojem pneumatik pro závody F1 a Moto GP a inovacemi technologie výroby pneu Bridgestone pro osobní i nákladní auta. Pneumatiky Bridgestone běžně najdete dokonce i na některých typech dopravních letadel značek Boeing a Airbus.

Pneu Bridgestone nejčastěji hledáte v oblíbených rozměrech 195/65 R15, 205/55 R16 a 225/45 R17.

Bridgestone Corporation je největší světová společnost v oblasti pneumatik a výrobků z gumy. Kromě pneumatik vyrábí společnost Bridgestone diverzifikované produkty, mezi které patří také dopravníkové pásy, golfové vybavení nebo pásy pro těžké stroje.

U všech těchto oblastí je potřebná patřičná míra preciznosti a kvality k zajištění dobrých vlastností výsledného produktu. To se společnosti Bridgestone dlouhodobě daří. A také díky tomu má zaslouženě místo v prémiovém segmentu osobních pneumatik.

Oblíbený letní dezén pro vozy napříč kategoriemi je Bridgestone Turanza T005. Mezi hlavní přednosti dezénu patří krátká brzdná dráha na mokru i na suchu, výborná trakce a ochrana proti aquaplaningu. Nízký valivý odpor pak znamená úsporu paliva.

Mezi oblíbené zimní dezény osobních pneu Bridgestone patří například pneu Bridgestone Blizzak LM005, která je díky variabilitě rozměrů vhodná pro osobní auta všech velikostí a různých výkonů. Tyto pneumatiky jsou ideální řešení pro řidiče hledající maximální bezpečnost a jízdní komfort.