Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE TURANZA T005 DG

Seřadit
Našli jsme pro vás 23 produktů

Opravdu povedené letní pneumatiky Bridgestone Turanza T005 DG s dojezdovou technologií DriveGuard zaručeně osloví řidiče vozů napříč různými kategoriemi. 

Dojezdová DriveGuard technologie umožní díky svým vyztuženým bočnicím a technicky vyspělé konstrukci chladících žeber zachovat ovladatelnost vozidla i po ztrátě tlaku. Můžete tak pokračovat v jízdě dalších až 80 km rychlostí 80 km/h.

Nezávislé testy pneumatik ukazují, že Turanza T005 při brzdění a jízdě na mokré vozovce překonává ostatní přední pneumatiky. Pneumatiku Turanza T005 odlišuje od ostatních pneumatik směs, která používá NanoPro-Tech™. Tato exkluzivní technologie společnosti Bridgestone pomáhá absorbovat vodu na vozovce a zlepšuje přilnavost pneumatiky za mokra.

Dezén pneumatiky vám pomůže, abyste se cítili bezpečněji a byli připraveni na jízdu za silného deště nebo po mokré vozovce. Vysoké bloky v ramenní oblasti a velká mezera ve středové oblasti společně pracují na rychlém rozptýlení vody z povrchu pneumatiky a snížení rizika aquaplaningu.

Bridgestone vybrali ty nejlepší materiály, aby výkonové vlastnosti pneumatiky Turanza T005 DG vylepšili. Odolný polyester a ocel pod gumou posilují ovladatelnost a snižují valivý odpor, což vašemu vozidlu šetří pohonné hmoty. Tato vylepšení spolu se směsí a běhounem pomohly pneumatikám Turanza T005 získat hodnocení A na EU štítku za přilnavost za mokra a hodnocení B za valivý odpor.

Pneumatiky se nejčastěji prodávají v oblíbených variantách 205/55 R16, 225/45 R17 a 225/40 R18. A kdybyste si nebyli jistí s výběrem, mrkněte do naší pneu-poradny, kde najdete, jak správně číst rozměry na pneumatikách, nebo jak připravit auto na STK.