Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE POTENZA S001

Seřadit
Našli jsme pro vás 10 produktů
Letní pneumatiky Bridgestone Potenza S001 díky mnoha variantám od 15 do 20 palců zaručeně osloví řidiče vozů napříč různými kategoriemi. Pneu vám nabízí senzační výkonnost, přesnou ovladatelnost a opravdové sportovní výkony na mokré i suché vozovce. A díky vynikajícímu komfortu a účinnosti dávají tyto pneumatiky pojmu „vysoce výkonné“ zcela nový význam.

Aktivní vložka zvyšuje podélnou tuhost pro lepší brzdný účinek a ovladatelnost. Přitom zachovává vertikální tuhost pro přilnavost v zatáčkách a jízdní komfort. Vysoký úhel příčných drážek zlepšuje odvod nadbytečné vody z oblasti kontaktní plochy s vozovkou do hlavních drážek pro zlepšení odolnosti proti aquaplaningu.

Ramenní bloky na vnější straně s vysokou přilnavostí. Velké vysoce přilnavé pevné bloky na vnější straně poskytují v zatáčkách vynikající přilnavost. Podélná tuhost poskytuje požadovaný brzdný účinek. Moderní konstrukce běhounu zamezuje nadbytečné hlučnosti pneumatiky. Lehká konstrukce nárazníkových pásů pro snížení valivého odporu a pro úsporu paliva.

A kdybyste si nebyli jistí s výběrem, mrkněte do naší pneu-poradny, kde najdete, jak správně číst rozměry na pneumatikách, nebo jak připravit auto na STK. A podívejte se také, kam vyhodit staré pneumatiky.