Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

)

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE TURANZA 6

Seřadit
Našli jsme pro vás 198 produktů

Bridgestone Turanza 6: Odolné a úsporné letní pneumatiky

Prémiové letní pneumatiky Bridgestone Turanza 6 překonávají svého předchůdce BridgestoneTuranza T005 většinou parametrů a navazují na jejich úspěch. Mezi silné stránky pneu patří vynikající výkon na mokrém povrchu, dlouhá životnost a snížený valivý odpor.

Nové prémiové letní pneumatiky Bridgestone Turanza 6 v mnoha parametrech překonávají svého předchůdce Bridgestone Turanza T005 a navazují na jeho úspěch. Tyto pneumatiky se vyznačují vynikajícím výkonem na mokrém povrchu, dlouhou životností a sníženým valivým odporem

Široký výběr velikostí pneu

Tyto prémiové pneu značky Bridgestone se vyrábí pro disky od 16 do 21 palců, takže jsou vhodné na vozy střední třídy, ale i prémiové automobily a větší SUV. Oblíbené jsou např. v rozměrech 205/55 R16, 225/45 R17 a 235/45 R18.

Důraz na bezpečnost, ekonomický provoz a ekologii

Kromě krátké brzdné dráhy na mokré vozovce je důležitá také bezpečnost při zatáčení, změně jízdního pruhu a při vyhýbání se překážkám. Díky vysokému kilometrovému výkonu mohou být náklady na provoz nižší a Bridgestone se snaží chránit životní prostředí snižováním spotřeby surovin. 

Pneumatiky vhodné pro elektromobily

Díky použití technologie ENLITEN splňují pneumatiky Turanza 6 specifické požadavky elektromobilů. Tato technologie zahrnuje optimalizované rozložení tlaku, správný tvar kontaktní plochy, vylepšený dezén běhounu a novou generaci směsi, která je vyráběna v moderních mísicích zařízeních Tandem.

S výběrem pneumatik vám pomůže i naše poradna

Pokud váháte při výběru pneumatik, navštivte naši pneu-poradnu, kde získáte užitečné informace o rozměrech pneumatik a přípravě auta na technickou kontrolu. Kromě toho vám také poradíme, kam správně vyhodit staré pneumatiky.