Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

LETNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE TURANZA T001

Seřadit
Našli jsme pro vás 60 produktů

Opravdu povedené letní pneumatiky Bridgestone Turanza T001 díky mnoha variantám pro disky od 15 do 19 palců osloví řidiče vozů napříč kategoriemi. Oblíbené velikosti jsou např. 195/65 R15205/55 R16225/45 R17.

Asymetrický dezén disponuje třemi širokými drážkami pro odvod vody. Díky mnoha žebrům a nové směsi s vysokým obsahem siliky nabízí pneumatiky výjimečnou bezpečnost a ovladatelnost za všech podmínek. Vysoce tuhé příčné a podélné ramenní bloky poskytují optimální kontakt pneu s vozovkou.

Při vývoji byl kladen důraz na optimalizaci tvaru a konstrukce pneumatiky za účelem zlepšení ovladatelnosti a komfortu. Pneumatiky tak mají skvělou přilnavost a stabilitu i ve vyšších rychlostech, což řidiči ocení zejména na mokrém povrchu.

Kromě toho mají tyto pneumatiky Bridgestone díky technologii Bridgestone NanoPro-Tech nízký valivý odpor a díky speciální drážce nabízí mimořádně tichou jízdu. Kdo hledá pneumatiku pro pohodlné cestování, pro toho je Bridgestone Turanza T001 tou správnou volbou!

Kdybyste si nebyli jistí s výběrem, mrkněte do naší pneu-poradny, kde najdete, jak správně číst rozměry na pneumatikách, nebo jak připravit auto na STK. Podívejte se také, kam vyhodit staré pneumatiky.