Vyhledávaní
Sezóna

BRIDGESTONE
Pneuboss
Filtrovat parametry
Odebrat všechny filtry
Cena
Dostupnost

Homologace

Index nosnosti

Index rychlosti

Dojezdové technologie

Speciální značení

Nosnost

Valivý odpor

Třída hlučnosti

Úroveň hlučnosti

CELOROČNÍ OSOBNÍ, SUV A 4X4 PNEU BRIDGESTONE WEATHER CONTROL A005

Seřadit
Našli jsme pro vás 48 produktů

Opravdu povedené celoroční pneumatiky Bridgestone Weather Control A005 díky mnoha variantám od 15 do 20 palců zaručeně osloví nejnáročnější majitele vozů napříč kategoriemi. Mezi hlavní benefity těchto pneumatik patří její všestrannost. Poradí si na sněhu i rozpálené letní vozovce.

Pokud se vám nechce dvakrát do roka přezouvat, jsou tyto univerzální pneumatiky dobrou volbou. Pneumatiky získaly za svůj výkon v mírném zimním klima symbol 3PMSF. Dezén pneumatiky zajišťuje hlubokými drážkami trakci na sněhem pokrytých silnicích, zatímco vynikající přilnavost za mokra umožňuje pneumatikám podávat skvělý výkon při jízdě tajícím sněhem nebo mrznoucím deštěm.

V Bridgestone použili pro Weather Control A005 ty nejodolnější materiály pro zvládnutí různých podmínek a zachování stejného vynikajícího výkonu v průběhu času. Vnitřní vrstva pneumatiky rovnoměrně distribuuje tlak a absorbuje nárazy, aby se snížilo riziko poškození pneumatiky a prodloužila její životnost.

A kdybyste si nebyli jistí s výběrem, mrkněte do naší pneu-poradny, kde najdete, jak správně číst rozměry na pneumatikách, nebo jak připravit auto na STK.

123